Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi bókol neked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi bókol neked minden alkalommal amikor találkoztok, megérinti az arcodat amikor beszélsz hozzá, és dicséri az illatod, úgy hogy barátnője van az az ő részéről megcsalás? Gyerekkorom óta ismerem, lehet kislányként tekint rám még.

Figyelt kérdés

2023. febr. 8. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy nála micsoda, én nem hagynám, hogy az arcomat taperolja.
2023. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kislányként tekint rád ezt már most megmondom és azt is hogy simán megcsalná veled a barátnőjét.
2023. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért hagyod... Szerető akarsz lenni?
2023. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kislányként,hanem trófeaként tekint rád...
2023. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom minek engeded az ilyes fajta kozeledest , ez etikatlan nagyon.
2023. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Lehet kislányként tekint rám? Erre a kulcsszavak minden jelentenek, csak azt nem, hogy tapasztalatlan vagy.

Azt hiszed, hogy nem esik le itt senkinek, hogy tetszik neked a csávó és azért hagyod, hogy simogasson, flörtölsz vele?

Senki se hülye ám.

Inkább te, mert ha tovább folytatod szeretők lesztek, de mégha netán ott is hagyná a párját miattad hidd el téged ugyanúgy megcsalna erzelmileg/fizikailag mint a jelenlegi barátnőt.

Keress szingli férfit, a foglalt pasi nem érdemes, hogy figyelembe vedd...

2023. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!