Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, Az elmult evben hany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, Az elmult evben hany uj pasijelolttel ismerkedtetek meg, hany randitok volt es hany esetben jutottatok tovabb egy randinal?

Figyelt kérdés
Merre szoktatok ismerkedni?
2023. febr. 12. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Komolyan számolja valaki a randikat?


Amúgy egy ember volt, nagyon nem indult pasijelöltnek, mert nem voltam abban a helyzetben. Nem volt makulátlan a párkapcsolatom, nagyon szerettem a párom, de már nem voltam szerelmes és voltak problémáink, amiken addigra régóta próbáltunk dolgozni. Szégyen vagy sem, minél többet beszéltem vele, szép lassan beleszerettem a srácba és emiatt is vetettem véget az előző kapcsolatomnak. Nem lett volna korrekt folytatni.


Egy romkocsmában találkoztunk, egy nagyobb baráti társasággal volt ott mindkettőnk. Fizikailag nem történt semmi, érzelmileg annál inkább. Nem ott, később, ahogy folytatódott a beszélgetés.


Exeim közül sokakat online ismertem meg, redditen, játék kapcsán, Tinderen.

2023. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Nulla, nulla és nulla.

Évek óta párkapcsolatban élek. Nem ismerkedek.

2023. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Nulla, nulla és nulla.

Szingli vagyok, próbáltam társkeresőn ismerkedni, de már nem.

2023. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Tripla nulla. :D
2023. febr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb egy éve kezdtem randizni a mostani párommal. Tehát egy. És nagyon jól alakul, együtt is élünk.


Előtte egy igazi randim volt, illetve 3 komoly udvarlóm, akikkel nem volt igazi (kimondott) randim, hanem egyéb módon ismertük egymást és szerettek belém. És sosem kerestem aktívan párt.


21 éves vagyok.

2023. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!