Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a lány felé, hogy ne hasson sem túl nyomulósnak, de egyértelmű legyen, hogy többet szeretnék mint csak barát lenni? Bővebben kifejtem lent:

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, egy ideje dumálgatunk messengeren, hosszabb rövidebb kihagyásokkal, de az utóbbi időben egyre többet és eléggé megkedveltem és kb most tartunk ott, hogy úgy érzem itt lenne az ideje, hogy elhívjam, de pont úgy alakult, hogy most hétvégén lesz egy kis rendezvény / esemény, ahol ő is ott lesz, így azonnal jelentkeztem én is, hogy ott leszek...habár egyébként nem lenne kedvem hozzá. Szóval megdumáltuk, hogy ott találkozunk, persze nem randi jelleggel, de nagyon várom, hogy végre élőben is találkozzak vele. Abban lenne szükségem tanácsra, hogy hogyan közeledjek felé? A helyzet az, hogy egy 1.5 évtizedes kapcsolat vége után most jutottam oda, hogy elkezdjek újbúl ismerkedni, szóval valamelyest idegen a helyzet, de soha nem volt az én stílusom a durván nyomulós figura, mint valami hormonzavaros tini aki mindenre is rámozdul ami él és mozog, meg 30-as éveim közepén szerintem elég gáz lenne a túlzott nyomulás amúgy is. Ha benne van a pakliban, hogy fejjel rohanok a falnak, legalább ne nekifutásból tegyem :D Ugyanakkor nem szeretnék a friendzone-ban sem kikötni.

Előre is köszi a tanácsokat!



2023. febr. 13. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetés mint eddig, aztán megkerdezed lenne-e kedve kávéra, vagy randizni. Ennyi.
2023. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mármint együtt mentek, vagy ő másokkal megy és majd 5 perc alatt próbálod megváltani a világot amíg vissza nem megy a többiekhez?
2023. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Nem, egyedül megy és én is. Egy online közösségben vagyunk benne, innen ismerem és most lesz egy kis összeröffenés, személyesen nem ismer senki senkit, csak online chat-ről.
2023. febr. 13. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!