Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről tudtok beszélgetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről tudtok beszélgetni egy ismerkedés elején illetve az első randin?

Figyelt kérdés

Igen, bamba gyerek vagyok, tudom… Eddig egy kapcsolatom volt, ott valahogy húztuk egymást és mind a ketten szótlanok voltunk, nem volt kínos a csend. 5 év után vége lett és mostanra érzek magamban erőt, hogy megint elkezdjek ismerkedni, de bajban vagyok a témákkal 😕 Próbálok mindig valami személyessel nyitni, kérdezgetni de annyira tőszavakban válaszol a legtöbb, hogy egyszerűen nem tudok mit reagálni rá egy okén kívül. Persze ezekre az alap kérdésekre hogy tanulsz dolgozol megértem hogy nem sok kedve van válaszolni már 600x, de ha csak benyögi hogy igen tanul azt hogy vigyem tovább? Ha elkezdek kérdezgetni hogy oké de mit tanul, mióta tanulja, miért azt tanulja akkor meg kihallgatás szaga van 😂

Segítsetek könyörgöm…

Hétfőn megyek kávézni egy lánnyal, vele arról a pár témáról tudtam beszélni ami ilyenkor nagyon alap, viszont se ő sem én nem csinálunk a munkán/tanuláson kívül semmit, így miről beszéljünk?



2023. febr. 16. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlságosan rágörcsölsz a randira, pont azzal fogod elszúrni! Randira lázán kell menni és add magadat! Nem véletlenül tanácsolják sokan! Ha megjátszod magad garantált a bukás! Olyan témát hozz fel, amiben otthon vagy, de az a lényeg, hogy közben figyelj a partnerre, mert ha nem vevő a témára és te erőlteted az nagyon visszataszító! Beszélj a hobbydról, kedvenc állataidról és közben kérdezd meg, hogy neki mi? Hagyd őt is szóhoz jutni!
2023. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
EgYmÁsRóL 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
2023. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt tudom mondani, mint az előttem szóló. Ne görcsölj rá, ne játsz meg magad. Adja magát a téma, akárhonnan el lehet indulni, a legegyszerűbb alap kérdésekkel is.
2023. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 harebell ***** válasza:
100%

A legtöbb ember szívesen beszél arról, ami számára fontos, és ez nem feltétlenül a tanulás-munka kérdéskör, hanem érdeklődési kör, hobbik, élmények, esetleg háziállat stb. Lehet filmekről, sorozatokról, zenéről, könyvekről is beszélni, azért a többség fogyaszt ilyesmit.


Az segíthet, ha te magad közlékenyebb vagy. Ha pl annyit mond röviden, hogy nincs hobbija, akkor kezdd el te mesélni, hogy neked van-e, vagy ha nincs, hiányzik-e az életedből, miket próbálnál ki szívesen, mit csináltál esetleg régebben stb. Nyilván ne csapjon át abba, hogy csak te beszélsz, de hátha reagál így valamire, hogy nem kérdezz-felelek van.


Aktualitásokról is lehet beszélgetni, vagy ami téma éppen foglalkoztat. Bedobsz valamit, hogy mostanában hallottad, olvastad, érdekesnek tartod vagy elgondolkodtatott, megkérdezed, ő mit gondol róla. Ha tök hidegen hagyja, akkor persze mindegy.


Ha pedig nem alakul ki beszélgetés, akkor keresni kell mást, akivel hátha fog. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

2023. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerülni kell az aranyérműtéthez hasonló témákat és nem lesz baj!
2023. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy mesélje el az életét, mert kíváncsi vagy rá.
2023. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!