Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lehet olyan nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet olyan nőkkel találkozni és randizni akik családanyák szeretnének lenni és nem karrieristák vagy plázacicák? Pedig egy nőnek aza küldetése hogy családanya legyen!

Figyelt kérdés
A mai modern nőről nagyon lesujto véleményem van!Miattuk lesz az hogy 2060ban már a fehér emberek aránya 10%-alá süllyed a Földön!A nagy emancipácio miatt fúúúúúúúúj
2010. okt. 5. 11:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én pl családanya szeretnék lenni...Szóval biztos találnál olyan Nőt.De akkor ezt fordítva is lehetne kérdezni,a pasik miért akarnak örökké függetlennek megmaradni?Fontosabb csajozgatni,mint h családjuk legyen?!
2010. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

kiégek. minden 3. kérdés erről szól mostmár ez a legnépszerűbb kérdés a


szerintetek terhes vagyok-e?


és a 12 évesen 5 cm a péniszem, szerintetek ez baj ?


után.

2010. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Teljes mértékben igaza van az első válaszolónak!

Nagyon általánosítasz és nem nézed meg a férfi oldalt.

Talán csak annyi történt, hogy a nők alkalmazkodtak a férfiak kicsapongó, hazudozós, és ki nem sz@rja le stílusához.

A mai modern nő talán így próbálja megvédeni az egzisztenciáját és a szívét.

2010. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Manapság, amikor már egyre inkább kezdenek érvényesülni a "farkastörvények", és számtalan ember kerül utcára, nem az lesz az első, mint ideálisabb esetben, hogy család, boldogság, egyebek! Ez egy globális probléma, az emberek hajtanak, hogy jobban éljenek! Sőt szerintem az, hogy nem vállal mindenki meggondolatlanul gyereket sok problémára megoldást nyújt!


Már változott az az idő, amikor a férfi elment dolgozni, az asszony meg otthon várta... Rengeteg az ember, és muszáj előremenni...


Persze aki az igényeit lejjebb tudja adni, és nem vágyik sokra annak van IDEJE, vagy kialakult egzisztenciája, akkor lehet gondolkozni a családalapításról!

2010. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak igaza van.


olyan szinten kiszámíthatatlan, bizonytalan az emberek jövőképe, hogy kénytelenek a legegoistább túlélő ösztönökre alapozni, és eszerint beállítani az életüket. ebbe nem fér bele a baba, amikor maguk is alig bírnak fennmaradni.


másrészt a nőknek volt az elmúlt évszázadokban egy nagyon elnyomott, kiszolgáltatott helyzete, és ez az abnormális állapot csapódik most vissza egy ellentétesen abnormális irányba, a függetlenség mániába.... egyszer majd beáll a normális mértékre az önállóság és a családszeretet közti szűk metszeten. félő, akkor már késő lesz.


harmadrészt a férfiak is nagyon későn érnek, van hogy harminc évesen sincs rendes keresetük, munkanélküliek, irtóznak a felelősségtől, ezen az oldalon is láthatod azt a sok száz anyukát, akit csecsemővel hagyott ott a férje élettársa. egy kicsit műveltebb, tanultabb nő ma már csak akkor szül gyereket, amikor megteremtette magának azt az anyagi biztonságot, hogyha a pasi otthagyja, akkor is fel tud nevelni egy babát. és ez 30 alatt nem nagyon megy.


tehát ezek az okai.


mindeazonáltal én 22 éves lány létemre is nagyon vágyom kisbabára, és szerencsére az anyagi helyzetünk a párommal is megengedi, úgyhogy irónikus módon, mi éppen a babán dolgozunk.... :)


22 / L

2010. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

Szerinted egy mai modern férfinak van bárkinek is sok ekdve szülni? Hogy aztán otthagyjon x gyerekkel 40évesen, mert neki megtetszett egy fiatalabb, gondtalanabb csaj? Keres manapság egy átlagos pasi annyit, hogy el tudjon tartani egy családot?

Mert régen erre képesek voltak a pasik, már ha csak végignézek pl a nagyszüleimen. A maiak a hűséget és a rátermettséget hírből sem ismerik, tudom, hogy az én hozzá állásom is rossz, de biztosan nem fogok soha gyereket szülni. Hiába szeretem, látom milyen gerinctelen a pasik 99,9%-a, nem fogom magam annak kitenni, hogy elhagyjon egy gyerekkel.

2010. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
88%

Családanyák?

Azért mert a nők rájöttek, hogy jobb függetlennek lenni, mint egy részeges, erőszakos, "én hordom a gatyát" féle manusszal együttélni. Szülni és felnevelni egy gyereket ma már lehet férj nélkül is, sőtt, inkább úgy mondanám jobb is ha nincs férje 1 nőknek, mert nézzünk csak szét a nagyvilágban mit csinálnak a férjek. Ülnek a fotelba és nyomogassák a TV kapcsolót, sörrel a kezükbe, és dirigálnak, parancsolgatnak. csak parancsolgatnak. Ezt nem nehéz megtenni. De hol van amikor a gyereket orvoshoz kell vinni? Hol van amikor segíteni kell megoldani a leckét? Hol van amikor bekell menni szülői értekezletre? Mikor főz a gyereknek minden nap enni ha pl a felesége dolgozik és nem ér rá? De még lehetne sorolni... Persze tisztelet a kivételnek, vannak családcentrikus férfiak, csak ritka mint a fehér holló.

Mióta nem kötelező a fiúknak a sorkatonaság, a lányoktól sem vársassuk el hogy szüljenek és házasodjanak. Minden ember szabadnak születik, így joga van eldönteni akar-e szülni, házirabszolgalenni, vagy sem. Ha a fiú dönthet arról hogy akar-e katona lenni, akkor a lány is dönthet akar-e szülni. Ez így fer. Persze vannak olyan nők akik akarnak családot, de a mai világban ez elég kevés. Ma már a nők önállóan el tudják magukat tartani, intelligensek, nincs szükségük "támasztékra", jogaik egyenlőek, így nem lehet őket megbotránkoztatni csak azért mert nem akarnak férjhezmenni és gyerekgyárak lenni. Ha 1 nő így döntött, attól még tisztességes nő, és döntését el kell fogadni. Keress olyan nőt a mai világban, aki szeretne férjhezmenni, akinek minden álma hogy élete végéig kiszolgáljon otthon 1 férfit, aki epedezve várja hogy kipisiljen vagy 3 gyereket és nevelgesse őket, aki alig várja hogy mosson, főzzön, takarítson stb...! Sok sikert hozzá!

2010. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, csak nézd végig az itteni többezer kérdést, ami arról szól, hogy pár hetes kismamát, vagy csecsemős anyukát hagy ott a párja egyik napról a másikra, az anya megnyomorog a picivel.

Hát ezért. Borzasztó kiszolgáltatottság manapság egy gyereket szülni úgy, hogy a pasitól függ egy nő anyagilag is, és erre rájöttek a nők, ezért inkább maradnak önállóak, és amikor itt az idő, maximum szülnek, de inkább maguknak.


Régen a férjek is mások voltak, felelősséget vállaltak, ha egyszer feleségül vettek egy nőt, és gyermeket vállaltak, többnyire kitartottak, lehetett rájuk számítani ma már nem.


Én nem leszek kiszolgáltatva valami faroknak, az tuti, aki bármelyik pillanatban leléphet valami frissebb pináért, míg én otthon gürizek és nevelem a picit, és totál kiszolgáltatott, támasz nélküli vagyok.

30 éves koromig kábé megteremtem az anyagi feltételeket, és valószínűleg mesterségesen fogom magam megtermékenyíttetni, és egyedül fogom a babámat nevelni. Ja, és legalább így kiválaszthatom az apát is, nem valami akaratgyenge, korcs génkészletű pasi lesz a pici apja, hanem olyan, amilyet én akarok.


24 / L

2010. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, menj ki Thaiföldre, ott egy bizonyos összegért vásárolhatsz feleséget, aki lesz a rabszolgád, gyereket is szül neked, ha eleget fizetsz neki és eltarthatod örök életedben. Bár szeretni nem fog, és csak a pénzedért lesz veled, de az részletkérdés, legalább "derék családanya lesz".
2010. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hát Kérdező, oda ne rohanjak! Rossz véleménnyel vagy a modern nőkről? Nahát, nahát, micsoda dolog, csúnya modern nők!

A feleségüket megcsaló, kisbabákat a feleségükkel együtt elhagyó, gyereket elvetetni vágyó többszázezer férfiról mi a véleményed? Akiknek a nő kinyalja a seggét is, neveli a gyerekét, és mégis ott kúrnak félre, ahogy tudnak? Véleményezd ezeket a férgeket is, ha lesz időd rá.

Köszesz.

2010. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!