Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mutatsz zöld utat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutatsz zöld utat nőként egy férfinak? Elegánsan, visszafogottan, mégis félreérthetetlenül?

Figyelt kérdés

2023. febr. 18. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Úgy reagálok a lépéseire, hogy egyértelmű legyen.
2023. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Például? :) Nyilván még nem hívott randira, csak ismerkedős beszélgetésnél járunk... de úgy látom, rajtam nem látszik, hogy mennyire örülök a közeledésének... úgy értem, lehet azt hiszi, nem úúgy örülök!

Szóval?

2023. febr. 18. 10:10
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Kezdeményezek beszélgetést: "Szia! Na hogy ment az interjú?"


Fenntartom a beszélgetést, igyekszem izgalmas dolgokat megosztani magamról meg vicces/aranyos történeteket.


Bíztatom "Jajj, örülök, hogy írtál. Képzeld igazad volt abban, amit a múltkor mondtál"



Illetve ha valakivel csak barátkoznék, akkor megemlíteném, hogy van barátom pl "ja ott a múltkor mi is voltunk Danival... Aztán leszakadt az ég és teljesen eláztunk a randi végére." vagy ha nincs akkor azt, hogy ki tetszik vagy miért nem vagy elérhető pl "aha, elhiszem, hogy jó film. Én is láttam a barátnőimmel, de nem tudtam koncentrálni, mert épp azon a héten szakítottunk Ákossal 3 év után. Tehát nem emlékszem semmire. Már újra tudnám nézni, túl vagyok rajta, de új kapcsolatra nem állok készen".

2023. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem mondok nemeket a kezdemenyezéseire. Hagyom irányitani.

Odajon beszelgetni- szóba állokvele

Rendszeressé teszi- rendszeresen állok vele szóba

Tudunk egyutt nevetni

Soron kivul(pl munkán kivul)is talalkozni akar velem- találkozom vele

Egyutt akar velem programot - egyutt programozok vele

Hozzám ér- nem húzodom el

Ilyesmik.


Ha vki nem tesz semmit, akkor en se

2023. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
*Hagyom a hatarokat hogy kitolja. A pasik ugyis alapbol próbálkoznak meddig mehetnek el nálam
2023. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor azt hiszem mégsem csinálom olyan rosszul! :)
2023. febr. 18. 10:24
 7/11 A kérdező kommentje:
5/6. Hát ez az, hogy eddig ő még szóban nem nagyon feszegette a határokat! Ezért próbálnám bátorítani...
2023. febr. 18. 10:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Nrm is szóban kell határokat feszegetni. Amikor a szexet akarják megbeszélni az nekem speciel visszataszito is.

Nemhogy átolelne megcsokolna.

Vagy ugy iranyitaná a helyzeteket hogy megteremtse a dolgokat.

2023. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Birom az olyanokat akik megcsak hozzám se nyultak de szexről fecsegnek. Meg a neten is ami megy. Mégcsak élőben nem is latott de d.gjak vele.

No komment.

2023. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Finoman te is bókolhatsz nőként a férfinak például.

,, Szerintem nagyon jól áll neked ez az ing. "

Te is kezdeményezhetsz társalgást,bármilyen téma kapcsán.Ha csak munka,az sem baj,máris elindul a kommunikáció.

Mindezt kedves mosollyal,cukin,bájosan.Csinos öltözék, finom illat,illetve keresd a társaságát!

2023. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!