Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elhívok egy lányt randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívok egy lányt randira és azt írja vissza hogy azért nem randizhatunk mert barátja van, azt honnan tudhatom hogy igazat mondott-e vagy csak azért monda mert nem jövök be neki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én lassan már másfél hónapja hogy írtam egy lánynak és tőle kaptam egy ilyen levelet. Pontosabban azt írta hogy:

"Szija!


Köszi a levelet,aranyos vagy. De nekem barátom van,úgyhogy a találka nem nagyon fog összejönni..

Bocsi.

pusz"


Csak mert tudni akarom hogy az igazat írta-e vagy sem, mert azóta sem tudtam teljesen kiverni a fejemből, s tudni akarom, hogy esetleg később lehet-e esélyem.

Igazat mondott volna?


2008. dec. 27. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Most komolyan, miért kellett bemásolni ide a levelemet??
2008. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Én lány vagyok és ha nem lennél az esetem én is ezt írnám. De ha biztosra akarsz menni, miért nem kérdezed meg az egyik barátját vagy bárkit aki ismeri, h van e fiúja. A pletykák úgyis elég gyorsan terjednek nem igaz? Biztos h vki tud vmit róla. :) Szal sztem egy próbát megér. De ha van barátja, ki tudja mikor lesz vége... A másik meg hogyha nincs barátja, akkor inkább ne fáraszd vele magad.. keress mást, mert biztos nem jösz be neki.

2008. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Végülis szerintem teljesen mindegy, hogy igazat mondott vagy sem. Most nem akar tőled semmit, ez nagyon valószínű. Ha valamikor is szeretne veled találkozni, hidd el, írni fog. Szerintem keress egy másik lányt.
2008. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyet nagy ívben kakild le. Van valakije, ne rágódj rajta. Csak olyan lányért tegyél erőfeszítéseket aki érted is tesz.
2008. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!