Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (lent a többi)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (lent a többi)

Figyelt kérdés

Nekem egyik lány barátom mondta hogy tetszik annak a csajnak aki nekem tetszik egy másik fiú.

De az osztályba senki nem tudja hogy nekem az a csak tetszik .

És szerintetek hogy mondjam meg neki hogy tetszik nekem??

Félek a szemébe mondani... Amúgy: 13/F

Főleg velem egykorú lányoktól kérek válaszokat de amúgy mindenkitől jöhet


2010. okt. 5. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

majd kinövöd tini hülyeség

tudod fiatalság bolondság

2010. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
PLS Ne irjatok hülyeségeket mint az első válaszoló.
2010. okt. 6. 17:55
 3/14 anonim ***** válasza:

Esküszöm válaszolok, ha elárulod mit jelent ez a mondat:


"Nekem egyik lány barátom mondta hogy tetszik annak a csajnak aki nekem tetszik egy másik fiú."


Amúgy nem tudok..

2010. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egyik barátom (ez a barát lány, de csak barát) mondta hogy az a csaj aki nekem tetszik másba van bele zúgva .....

Érted???

2010. okt. 8. 14:50
 5/14 Vuuuk ***** válasza:

besz4rok!

kis sz@ros és osztja az észt....

normális választ írt az első kommentelő!

Tini hülyeség! később ilyen meg se kottyan!

De először tanulj meg fogalmazni, ahogy a második kommentelő írta, mert én annyit vettem le, hogy tetszik neked egy másik fiú, úgy hogy te is fiú vagy!

2010. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a nyelvtani hibákért siettem ....
2010. okt. 8. 14:54
 7/14 Vuuuk ***** válasza:

akkor ha szerelmes egy másik fiúba, aki nem te vagy, az aki neked tetszik, amit az egyik barátod mondott, aki nem fiú és aki ezt a barátjától tudja, aki lány, hogy belezúgott valakibe, aki nem lány, tehát fiú, aki még mindig nem te vagy, azt jelenti, hogy az a valaki, aki tetszik annak a lánynak, akinek ez a másik fiú tetszik, amit mondott a barátja a lánynak, aki szintén lány, nem Te vagy!

Érted?

2010. okt. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nehezen de értem !!
2010. okt. 8. 14:58
 9/14 anonim ***** válasza:
tehat akkor a lenyeg: te egy fiu vagy,es tetszik egy lany. annyi a bokkeno hogy ennek a lanynak egy masik fiu tetszik,de senki se tudja hogy neked tetszik ez a lany. es te meg akarod mondani neki hogy nagyon tetszik. igy igaz?
2010. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen ez igy van csak amikor a kérdést irtam sietem
2010. okt. 8. 15:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!