Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik az osztálytársam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Help me pls.Elég nehéz erről beszélni,meg túl komplikált ez az egész.Nos a lényeg,hogy egy NAGYON JÓ barátnőmnek is tetszik.Eleinte úgy tűnt,hogy én is tetszek a srácnak de aztán kialakult ez a szerelmi háromszög és most őszintén nem tudom mi a helyzet.Próbáltam őket összehozni de olyanok mint az ovisok:))A srác se tudja mit akar...

Nagyon fájna ha együtt látnám őket de megérné ha a barátnőm így jól érezné magát...Mellesleg a fiú,hogy is mondjam ma elég bunkó volt mind kettőnkkel.Szóval ez az egész dolog elég bonyodalmas és szar ügy.Kérlek agyatok tanácsot.Ti mit tennetek az én helyzetemben.

Én 14/L

Barátnőm 13/L

A fiú 14/F


2010. okt. 5. 18:57
1 2
 1/13 anonim válasza:

Szia!

Szerintem , beszéljétek át alaposabban az ügyet :)

A jó beszéd mind a két partnerfélnél segit. Szóval sok szerencsét!

Tami :D

2010. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Szo.pd le a budiban
2010. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Monorra a jagba jársz ?:DDDD
2010. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De én már próbáltam vele beszélni de olyankor olyan fura.
2010. okt. 5. 19:00
 5/13 anonim ***** válasza:
AKkor viszont tudod mit kell tenned.
2010. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mit?Létszi csak normális válaszokat.
2010. okt. 5. 19:03
 7/13 anonim ***** válasza:

Huhh, ismerős a téma, csak mi nem vagyunk ennyire jóban a sráccal.=)

Pedig ezt a fiúnak kéne eldönteni szerintem..Ha nem tudja mit akar, az elég reménytelen. A bunkóság meg lehet azért volt, mert rossz napja van, vagy valami idegesíti. De én úgy gondolom, ha tudja, hogy nektek bejön, akkor neki kell dönteni. Ha meg nem tudja, akkor beszélni kell vele, de én úgy szűrtem le a leírásból, hogy már tudja. Esetleg ha nagyon el akarod csábítani, hívd el valahová.:)

2010. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez van...És a korunk is egyezik. Nekem a is tetszik az aki a legjobb barátnőmnek. De nem akarom "elvenni" tőle mivel akkor fájdalmat okoznék neki. Hagyom ahogy a dolgok alakulnak...majd a fiú eldönti hogy ki kell neki...nem kell erőltetni mert még talán megijed és nem érez küzdési ösztönt :D Sztem szarjátok le a fejét..Hogy ha szereti vlmelyikőtöket úgy is oda megy hozzá ha meg nem, te megpróbáltad de nem érdemelt meg tiéged (titeket) :)
2010. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát engem szokott ölelgetni...meg minden...De viszont a haverja szerint a másik csajnak több esélye van.
2010. okt. 5. 19:07
 10/13 anonim válasza:

Egyetértek az előttem irt válaszadóval.

Ha tényleg tetszik, még akkor is ha van egy vetélytársad, akkor tégy valamit, hogy te légy az "erősebb".

Szóval ezt arra értem, hogy próbálj meg vele minnél többet lenni, és ne enged oda a barátnődnek a fiút.

Legyél mindig vele, vagy legalábbis ugyanazon a helyen ahol ő is tartózkodik. Ne vegye a fiú ezt rámászásnak.

Ha érted mire gondolok.

Sok szerencsét :)

2010. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!