Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elszúrtam? Ugye nem kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam? Ugye nem kellett volna megengedni neki már így az elején. Valahogy helyre tudom hozni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy suliban tanulunk. Ő fölöttem jár eggyel. Már egy éve ismerjük egymást, de most komolyabbra fordult a dolog. Egy koliba kerültünk. És múlthéten küldött egy emailt, hogy régen beszéltünk, miért nem látogatom meg egyik este?..hát én akkor nem mentem fel hozzá, írt megint hogy várt miért nem mentem...aztán volt egy kközös óránk is, akkor is beszéltünk. és aznap este felmentem hozzá. EGyedül volt a szobában. Ott ültünk egymással szemben, beszéltünk, és el kezdte piriszálni a térdem. Aztán később odaült mellém, elkezdte a pizsinacimat piszkálni, hogy milyen aranyos,nyulkált is, de mondtam, hogy nono.

Aztán most héten is valamiért felmentem hozzájuk, ott álltam az ágyán, mert valamit kerestem a polcon, ő meg mellettemmögöttem állt, és elkezdte cirógatni a combom, belső felét, meg hátul,...fú iszonyat jól esett, meg nagyon jó érzés volt, nem állítottam le.

Leültünk egymás mellé, dumálunk a többiekkel is, egyszer csak megharapdélja a nyakam, elkezdi puszilgatni..akkor sem mondtam hogy ne csinálja....baromim jól esett. Tetszik a srác, meg lennék is vele, de sztem elrontottam, mert azért mégis csak alig ismer, én meg már hagoym neki hogy iyeneket csináljon....eléggáz ugye?

Ja meg vittem fel sütit, és rákente az arcomra, és onnan nyalta le..

múltkor filmet néztünk, odabújt hozzám, a lábaimat, meg a kezemet simizte, mondta hogy így el tudna aludni

Nem akarok hogy azt higyje, hogy engem egyből megkaphat, mert engem tuti hogy nem, de ezzel elszúrtam igaz? Vagy az is lehet hogy csak meg akar d*gni? na az még rosszabb..nem vagyok híve az egyestés hancúroknak.

Egyik este lesz náluk egy kis iszogatás, elhívott hozzájuk, de én nem nagyon piálok. Most azt sem tudom hogy felmenjek e...mer tutána buli is lesz, de ..akkor is biztos cucorgat majd, meg simitapi ilyenek...

akarom őt ,de nem ilyen hamar...

Micsináljak? Nem merem neki ezt így felhozni, hogy alig bírom magam visszafogni, mert annyira oda vagyok érte, közben meg tudom hogy nem lenne helyes ha egyből gerincre vágnám magam.

Azért akármilyen modern világot élünk, kell hogy udvaroljon, meg a vadászösztön...azért kicsit küzdjön értem...


2010. okt. 6. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:

nem szúrtad el , nem csináltál semmit amit nem akartál, csak olyat amit akartál és élveztél. azért tényleg ne add oda magad neki nagyon hamar.

20L

2010. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sztem csak meg akar dugni téged..:S

Bocsi.:(

2010. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jajj, olyan hülyeség ez, hogy küzdeni kell a pasiknak..ha meg van a kölcsönös vonzalom, akkor mit kell rágodni ezen ennyit? Egy kis simogatás meg nyakcsókolgatásban nincs semmi.
2010. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

jajj neeeee ;( ;( miéért :( ne máár

ez ennyire látszik és csak én nem veszem észre?

De tényleg csak azt csináltam amit élveztem,nem fogok vele lefeküdni, most még nem , de ha tényleg csak azért kellek neki akkor nem is fogok.

2010. okt. 6. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:

ne keseredj el, semmi sincs kárba veszve és semmit sem szúrtál el! ebből még bármi lehet, ismerjétek meg egymást, és nagyon jól teszed h nem adod oda magad hamar! ne is tedd, addig amíg nem tudod h mit szeretne!

20/L

2010. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se add meg magad neki!:)

És jól írta vki,hogy ismerjétek meg egymást..LEHET,hogy a végén nem csak d_gni akar majd.(;


2.válaszoló

2010. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

lehet...

köszi

majd csak lesz valami

2010. okt. 6. 17:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves lehetsz de következtetésből olyan 10.es lehetsz..

Bocsi h én kérdezek de szűz vagy?

Mert ha igen akkor persze h várj vele és beszélgess vele komolyan és tényleg randizzatok is.

Ha nem.. akkor se olyan gyorsan de ne várj vele 1 hónapnál tovább ha mennie kell hát menjen ;) vágjatok bele persze akkor is jó a mozi meg ilyenek de hidd el tudod h te is akarod..

2010. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, semmit nem szúrtál el. Nem azért mondtuk itt, hogy csak dugni akar, mert ezt mi tudjuk ennyiből, hanem onnan lehet tudni, hogyha egy férfi egy nőre komoly barátnőjelöltként néz, akkor tapintatosabb és nem támadja le egyből a testiség felől, hanem inkább a személyisége érdekli, rád koncentrál, nem a testi dolgokra.

De lehet, hogy majd később megszeret, csak ha te többet is akarsz, akkor előbb győződj meg, hogy egy hónapig még hogyan viselkedik, és azután dönts. Mert ha elhamarkodod, te sérülsz meg. De ha nem akarsz semmi többet, akkor lefeküdhetsz vele, és akkor volt egy jó éjszakátok.


A férfi nem azért becsül egy nőt, mert "nem adod neki magadat", hanem eleve úgy közeledik feléd, hogy vagy testiséget akar, és akkor sosem becsülne, vagy nem testiséget akar csak, és akkor mindenkéépen becsülni fog, bármikor is adod oda neki magad, szóval ne aggódj. Aki csak a szexre hajt, az akkor sem fog jobban megbecsülni, ha nem adod neki magadat, maximum akkor keres más nőt, akit dughat. Ez nem ezen múlik.

2010. okt. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Fú köszi szépen

Hát nem tudom, igazából félek attól, hogy tényleg csak azért akar. De talán nem.

Tegnap sokat itt volt, mondjuk kicsit be volt csiccsentve, beszélgettünk, elmesélte hogy papája most halt meg és mennyire hiányzik neki, szóval nagyon lelkis volt, aztán egyszer csak megrázta magát, és zt mondta hogy nem untat ezzel meg ki kiváncsi a másik lelki gondjaira..hát mondjuk én??? nyugodtan elmondhatja...de talán nem akar érzelgősnek tűnni? nem tudom. annyira nem értem. Vasárnap találkozunk, ha nem megyünk el sehova, nem a valmiért, nekem egy séta is tökéletesen megfelel, nem kell sehova beülni,egyszerű vagyok, de ha nem megyünk sehova, csak itthon leszünk, és megint simitapinyalifali, akkor ugye biztos csak azt szeretné:S

2010. okt. 7. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!