Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet olyan erősen túlsúlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan erősen túlsúlyos hölgyet találni,aki arra vágyik,hogy elfogadják,szeressék a testalkatával együtt?

Figyelt kérdés
Úgy tapasztalom,hogy nehezen hiszik el az ilyen alkatú nők,hogy van olyan férfi,aki vonzónak látja,nem azért van vele,mert nem jut neki más.

2023. márc. 11. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Húzz el innen, Fatfan. Egyébként meg azért nem találsz a kívánságaidnak megfelelő nőt, mert mire annyi idősek lesznek, mint most te vagy, addigra a testsúlyukkal együtt járó szövődményekben meghal mind.
2023. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Aki meg még él, annak jó, hogy nem kell olyan pasi, aki az apja lehetne.
2023. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Direkt ilyeneket keresek,mondok nekik pár szép dolgot,el se hiszik hogy egy sportos pasi őket akarja.

Aztán ha megvoltak,keresgélek tovább.

2023. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: de te - a kérdezővel ellentétben - nem az 50-es éveidben jársz, ha jól sejtem.
2023. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kérdés nem korfüggő! Lehet szó fiatalabb vagy középkorú nőről is.
2023. márc. 11. 17:21
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
#5: ja, TE elfogadnál fiatalabb nőt is, hihi. Csakhogy NEKIK te nem kellesz, mert túl öreg vagy hozzájuk. A középkorú extrém túlsúlyos nőknek pedig - mivel valószínűleg addigra már egy csomó nagyon súlyos egészségügyi problémájuk van - pont nem a párkapcsolat keresése a legfőbb gondjuk. Ebbe kellene belegondolnod, te nyomorult. De neked csak a saját élvezeted fontos, ezért nem teszed.
2023. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenki erre vágyik, alkattól függetlenül szerintem. :)

Én pl. nagyon vágyom rá, hogy imádják a testem, ne csak elfogadják. Én 110 kiló vagyok...

Viszont erősen önbizalom hiányos, szóval ha kialakul valami, akkor már szinte rosszul érzem magam, hogy csak ezt tudom nyújtani, nem csak a plusz súly miatt.

Ördögi kör. :)

Persze biztos van ilyen, csak kevesebben. De reménykedni még lehet.

(Meg az is fontos, hogy ne akarja, hogy hízzak, esetleg ne zavarja, ha fogyok...)

2023. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szakadok foleg az elso valaszon

Hany eves a kérdező?

2023. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!