Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kivel randiznátok másodjára is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel randiznátok másodjára is?

Figyelt kérdés

2023. márc. 17. 18:06
A kérdező szavazást indított:
Szűz
Egyszer volt fizetősnél
Három exe volt
30 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Jelentsétek már a felesleges kérdést
2023. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
1 Mé felesleges? Ne olvasad ha nem tecik+
2023. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
A három ex elég hétköznapi, a kurvázás kizáró ok, szűznek lenni meg elég nagy red flag 20 fölött.
2023. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy az elsőt felpontoztátok, mert ugye felettébb hasznos választ adott. A második válaszolót, aki ad neki egy jótanácsot, illetve a harmadik válaszolót, aki adott egy korrekt választ meg lepontozzátok.

Köszönöm! Ma is sokat tanultam.

2023. márc. 17. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek az illetők?

20-23 évesen szűznek lenni teljesen okés, 30 évesen kissé fura.

3 ex teljesen egészséges igazából, 15 és 30 között, szóval ha mindenáron ngyanakodni kell, őrá gynaakodnék a legkevésbé.


A prostizás meg... hát elég szomorú, bár azt sem teljesen értem, hogy ezt nekem 1 randi után miért kellene tudnom...

2023. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!