Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor ezt is buktam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ezt is buktam?

Figyelt kérdés

Ezel a lánnyal már vagy 2 hónapja dumálok msnen egész jól elvoltunk de most el akartam kérni a számát egy csomó ideig azt mondta h nemtudja h meg akarja adni és ez lett a vége


Kitti: hát jó ez oké h nem feleségül kérsz meg tényleg jófej vagy meg minden de én most nem hiszem h tudnék bárkivel is randizni

(23:01) Ricsi: oké akkor minden jót :) meg minden örülök h megismerhettelek sok puszi szia jó éjt

(23:02) Kitti: szia

pussz


2010. okt. 6. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne légy már pesszimista :)

Még nincs felkészülve, kell neki egy kis idő... majd idővel megnyílik a lány, és tudtok randizni.

2010. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát asszem buktad kittit kedves ricsi, de mondjuk ezeregy oka lehet, h "mért nem akar most randizni"
2010. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
javaslat: többet ne keresd, töröld le msn-ről. Egyszerűbb lesz neked is, keress mást. Buktad. Ne foglalkozz vele, nem érdemes.
2010. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

látszik h a lány nem akar eléggé, akkor inkább ne erőltesd!

úszik még elég sok hal abban a bizonyos vízben

2010. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
te voltál egy kicsit sietős. ahogy kimondta hogy nem tudja,h tudna-e most randizni vkivel (és itt nem azt írta hogy kimondottan veled nem tudna) te rögtön megsértődtél és elmentél pizsamára öltözni. sztem te voltál egy kicsit bunkócska
2010. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt buktad. Több szerencsét legközelebb.
2010. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
figyelj, nem akarlak letörni, de én akkor szoktam ezta szöveget bevetni, ha egy srác nem jön be. bocsi. :(
2010. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
:D Ez totál nem bukta.
2010. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mondta előtte h szimpi vagyok meg már megbeszéltük h mien filmet nézünk 1ütt csak a teló számnál lett ilyen
2010. okt. 6. 21:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs telója :) Nem viccből mondom, bár elsőre talán humorosan hangzik
2010. okt. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!