Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel tud levenni a lábadról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tud levenni a lábadról a randipartnered?

Figyelt kérdés

2023. márc. 17. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Influenzával😅
2023. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Külsejével, humorával, lovagiassággal, jószívűséggel (igen, van nő, aki erre bukik) stb.
2023. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha odafigyel rám (és érzem rajta, hogy valóban érdeklem).
2023. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom... ezzel nem szokott problémám lenni férfiként, mert ugye általában én vagyok a kezdeményezője az ismerkedésnek, tehát olyan nőt választok, aki már levett a lábamról valamivel. Nyilván randin is hozzá lehet tenni ehhez, de ott már inkább nekem kell valamit felmutatnom, úgy érzem.
2023. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszintén kedves, érdeklődő. Ha odafigyel rám, arra amit mondok, ahogy érzem magam.
2023. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig egy ilyen volt, a jelenlegi párom.


Már eleve első találkozásnál felfigyeltem rá, aztán ahogy többször voltunk egy társaságban, mindig őt kerestem, vonzott. De itt még szó sem volt ismerkedésről vagy hasonlóról. Szimpátia illetve vonzalom alakult.


Az első randinkon elképesztett az, hogy láttam mennyire fontos és különleges ez neki (zavarban volt stb), úriemberként viselkedett, illetve kimutatta a vonzalmát is. És ezt a hármat nagyon jól egyensúlyban tartotta.


Utána meg az nyűgözött le, hogy nem érdeklik a sztereotípiák, mer önmaga lenni, mer nyílt lenni a drámázás, játszmázás helyett.


Igazából máig mindig lenyűgöz valamivel, pedig kb egy éve együtt élünk.

2023. márc. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!