Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet oldani a "görcs"-öt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet oldani a "görcs"-öt?

Figyelt kérdés
Szerintem már mindenkinek volt benne része, szakított a barátnőjével és utána az önbizalom alábbhagy stb. ergo nem tudsz fesztelenül csajozni mert ugye benned van a szakítás utózengéi. A kérdés hogyan milyen módszerekkel lehet oldani ezt a feszültséget mert a lányok is levágják egyből hogy azért nem vagyunk ilyenkor a "toppon". Tapasztalatokat, tanácsokat szeretnék hallani.
2010. okt. 6. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ehhez csak idő kell szerintem, én 3.5 éves kapcsolat után vagy fél évvel sem érzem magamat még teljesen alkalmasnak erre, de próbálkozom...
2010. okt. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vuuuk ***** válasza:

Figyelj!

Az első "nagy szerelem" után én is ilyen voltam...

a másodikat meg már simán kezeltem. Az a baj hogy minden ember más. Hiába mondom Neked hogy tedd meg ezt vagy azt, az lehet hogy Neked pont súlyosbít. Azt tudom csak mondani, hogy én mit csináltam.

A másodiknál már úgy fogtam fel, hogy fiatal vagyok még, hogy nem ez volt az első és nem is az utolsó...

És azóta se úgy vagyok együtt a bnőimmel, hogy hűűű házasság örökkön-örökké stb.

most is a bnőmmel több mint 1éve együtt vagyunk, nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni, de úgy kell szerintem csinálni, hogy van neked egy életed, azzal foglalkozz!

Mindenkinek csak 1 van belőle és k@rva gyorsan eltelik.

Az lesz igazán részese az életednek, aki fel tudja venni veled ezt a "ritmust" amiben élsz!

Járj el bulizni, stb... a második alkalom után, amikor már olyan lányokat látsz másodszor hogy folyik a nyálad, hidd el nem fog érdekelni az exed!

Próbáld meg lezárni! Ismerj meg lányokat, nem muszáj egyből barátnőt keresni! csak ismerd meg őket, akkor úgyis találsz majd olyat, akire azt mondod, hogy hűűűű bameg....


25/F

2010. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!