Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet kideríteni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kideríteni hogy a párunk fent van e társkeresőn, megcsal e? Mostanában ritkán keres, órák múlva ír vissza akkoris ha nem dolgozik. Rákérdezni szerintem felesleges, nem hiszem hogy bevallja ha megcsal.

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyik pasimat simán megláttam ugy hogy felregiztem én és a szűrést lakhelyre korra magasságra a legpontosabban beállitottam hogy ne dobjon ki 6000 találatot. Ezen felül még több szűrési feltétel is van(dohanyzik vagy nem, hetero e, szingli e)


Másik pasimat onnan tudtam meg hogy elkezdett állandoan csipogni a telefonja es a mejelenő ertesitesekben olyanok voltak amik nicknevek pl arbakajte írt neked, vagy amarella00564 írt neked vagy ilyesmik jöttek be.

Ezen felul a face tarskerre nem regiztem de az egyedülállo regizett nők adatlapjait kéoeit átböngeszve a barátom izlése szerint(magassarkúsak harisnyásak r.bisek), láttam meg hogy be van likolva ennek a tarskeres csajnak is a fényképe az albumban, meg annak ahol magassarkúban szexizik, meg egy rakat egyedulállo nőnek de régi face képei alatt is a barátomtól likeok.


Nem a barátai ismerősei havernői, hanem nem egy face tarskerre regizett nő akiknek a face adatlapján kint is van hogy egyedülállo azokra nyomta a sok likot.

Aztán még ő találta meg nekem egy 10 évvel ezelotti regem az egyik tarskeren es ráfogta hogy haverja mutatta neki. A kamut nem tudták alátámasztani hogy a haverja talalta volna. A képernyofoto nem egyezett a haverja telójának fejlécével es ezer bizonyiték volt arra hogy nem a haverja találta meg egy ősrégi regem hanem ő. Azaz fent van.

2023. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Távkapcsolat ez?
2023. márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Láttam egy pasinak olyan regjét is hogy az van az adatlapján a társkeren, hogy "csak keresek vkit...."

Gondoltam nekem is ki kéne írnom hogy en is csak ezért regeltem:D

2023. márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

1.vagyok És a barátom posztolt face kéoeit egy időben elkezdték vadidegen egyedülállo nők likeolgatni.

Ezer redgalg volt arra hogy társkerezik mellettem(rohadjon meg)

2023. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1es: ha nem regisztráltál a Facebook társkeresőn akkor hogy láttad meg hogy kiket likeol?
2023. márc. 24. 14:39
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja meg az is furcsa hogy az van neki kiírva Facebookon még mindig hogy egyedülálló pedig 3 hónapja együtt vagyunk.
2023. márc. 24. 14:41
 7/12 A kérdező kommentje:
2es: nem távkapcsolat de mostanában ritkán találkozunk.
2023. márc. 24. 14:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. Abban szerintem nincs semmi, hogy még nem írta ki, hogy kapcsolatban van, egy csomó embernek ehhez idő kell, de az hogy alig találkoztok, eltűnik, nem ír, stb., az elég gyanús. Engem így már ráztak át, elég csúnyán, de persze nem ismerem a párod. Regisztrálj itt-ott kamu profillal és legyél résen, mert ha hamis a srác, legalább előbb megtudod és minél előbb meg tudsz tőle szabadulni.
2023. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak face tarskerek ahol a főiloldalra irkálnak kommentelnek posztolnak a tagok, hogy pl szép napot mindenkinek. Aztán megbézve a face profilját vagy a képeit kiszúrtam pár magassarkús r.bancos fotót, és a likok közt ott a barátom like-ja.


Az az egy nem fér a fejembe hogy lehet akkora hülye értelmiségi létére, hogy 1. Társkerekre megadja a telefonszámát ami mellettem fog csörögni jóformán.., 2.a saját eredeti face adatlapjával társkerezik a facen es azzal like ol nőket be, kiadja az eredeti face adatlapját amikre nyilvánosan jönnek vadidegen nőktől kommentek like-ok, a barátjával meg a kamukba pedig egy az egybe belezavarodtak mert a részleteket meg sem beszélték, a 2 srácrol(nonverb kommunikáció), telefonokról képernyőkép különbségekről, időpont bajokból, meg ezer egyébből is lejött az hogy nem a haverja látta meg az ősrégi regem hanem a barátom és kamuzik a 2 pasi.

2023. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
A nyílt és őszinte kommunkáció minden működő kapcsolat alapja. Ha nyomozni kell és/vagy ha nem kapnál őszinte választ, ha rákérdeznél, az már régen rossz.
2023. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!