Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ilyen szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen szerencsétlen vagyok, hogy mindig rossz embereket fogok ki és mindig megsérülök közben?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint hülyemágnes vagyok. Pedig mindig igyekszem kedves és melegszívű lenni a férfiakkal, de végül mindig bántást kapok vagyok bunkó szöveget vagy valami totál elmebeteg viselkedést. Hát mi kell a férfiaknak?

Ha rákérdezek, hogy van barátnő, az a baj, mert féltékeny vagyok. Ha nem kérdezek rá, akkor érdektelen. Ha sokat írok, az a baj. Ha keveset, az is. És egyébként mindig azt látom, hogy bármit csinálok, az sosem jó. Mindig mindenbe belekötnek és elkezdik a kifogást keresni. Adjam fel ezt a projektet?



2023. márc. 25. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%

És ? Mi a gond ? Mi legyünk magasak sportosak de mégse az edzőteremben logjunk. Keressünk jól de ne dolgozzunk sokat. Legyünk határozottak hozzunk döntést miközben hagyjuk hogy a nő is tudjon dönteni. Legyünk vedelmezoek de ne harciasak.

Legyunk érdeklődoek de hagyjuk meg a privát szférát, és legyünk titokzatosak miközben nyíltak vagyunk.


Szóval semmi gond, ha ezt mi megugorjuk, talán a tizede neked is menni fog

2023. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Alapvetően szerintem nincs veled vaj, sikertelen kapcsolatai mindenkinek lehetnek és próbálkozásai is.. tökéletes emberismerő soha nem leszel, de idővel tanulható, hogy mik azok a viselkedés minták vagy megnyilvánulások amiből tudható, hogy itt és most be kell fejezni az ismerkedést.
2023. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Tedd azt, ami nálad belefér és normális. Ha a másiknak ez beteges, vagy nem jó, akkor nem egymást keresitek. Ne megfelelni akarj, mert nem tudod, mi kell a másiknak, nem tudhatod. De azt tudhatod, te mit akarsz, és neked mi esik jól. Szóval rosszul csinálod az egészet.


Olyannal legyél, aki ÉRTÉKELI, ha te érdeklődsz, és írsz, és megosztod magad. Ne olyannal, akinek mindig baja van valamivel.

2023. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%

"Az ember maga választja a sorsát annak minden szépsegével és tragediájával."


Ezt egy alkesz pasinak írták ezen az oldalon. Rád is vonatkozik.

Ja, hogy te csaj vagy... akkor "mindent jól csinálsz, tökéletes vagy!" lesz a válasz. 😂🤣

2023. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Tulsagosan megakarsz felelni minden pasinak akivel osszeakadsz. Kit erdekel, ha neki tul sok vagy tul keves vagy? Keressen mast akkor. Teljesen belehajszolod magad ebbe a kenyszeres megfelelesbe. Legyel onmagad aztan ha neki nem ez kell keressen mast.
2023. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy nem önmagad adod. Szerepet veszel fel.

Ha minden pasi egyforma akkor,ha van időd hallgasd meg hangos könyvben youtubon vagy olvasd el könyvben Dr csernus a Nő címü könyvét. Pont ezt tárgyalja. Még fiatalnak tünsz, van esélly helyrehozni

2023. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem anyám igen-igen múlt századi nézeteket valló kritikus személy. Egyben viszont nagyon igaza volt erre később jöttem rá. Fiatal lanykent engem is sok kudarc ért. Úgy 25 éves koromtól már nem. Tehát a bölcs ige: Ne te legyél oda a fiuert /mert abból sosem lesz jó kapcsolat/ az legyen oda teérted!!!Nekem az jön le kérdező, hogy te nagyon akarsz már kapcsolatot. Nem a megfelelő embereknél próbálkozol. Nem baj az ha az ember kicsit egyedül van kapcsolat nélkül. Próbáld meg azt észrevenni akinek TE tetszel.es neked is bejon. Majd meglatod milyen óriási különbség ha a fiu odavan érted és szeret.
2023. márc. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Próbáltál már hozzászólni a kedves de unalmas faszikhoz? Ja.. 😂
2023. márc. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Nem jó kategóriában próbálkozol lányka..

A férfiak is válogatnak, nem csak ti nők. Lehet (biztos) többet gondolsz magadról mint ami vagy! Nem fog minden pasi elolvadni mert hozzájuk szólt egy lány.. Nekünk is van az a szint amit meg kell ütnötök külsőre, hogy szóba álljunk veletek.

2023. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Alapvetően az a baj, hogy kedves vagy. Nem azt mondom, hogy akkor innentől kezdve legyél flegma, de a kedvességgel érdemes visszább fogni, mert azt mindenki előszeretettel használja ki.
2023. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!