Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen segítséget lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen segítséget lehet kapni, kihez lehet fordulni, ha egyszerűen nem bírok leállni a csajozással?

Figyelt kérdés

Jóképű, magas vagyok, baba arcú, sokak szerint szépfiú és súlyzózni is járok. Tizenéveskori kapcsolat vége után egyszer volt már ilyen 21-22 éves koromban, hogy rengeteget csajoztam vagy másfél évig, amikor voltam vagy 20 nővel, de akkor aztán leálltam vele, mert találtam egyéb célokat az életben, amikkel foglalkozhattam. Utána sok évig évi átlag 1-2 nővel voltam, néha volt is kapcsolatom, néha nem. Most több évvel később megint ott vagyok, hogy egyszerűen nem tudok leállni. Nem is csak a szex a fontos, bár az is jó, hanem a hódítás, meg persze simogatja az egómat, hogy milyen relatíve hihetetlenül sok lánynak tetszem. Novemberben kezdtem el csinálni ezt és azóta is voltam vagy 8 nővel legalább, nagyon sokkal ugye nem is csak egyéjszakásban (sőt az a ritkább egyébként).


De már úgy érzem ez valami függőség, mert hiába érzem jól magam egy lánnyal, akkor is keresem az új lehetőségeket folyamatosan és aktívan. De közben meg az is bennem van, hogy jó lenne egyvalakihez kötődni, egy emberrel elmélyedni egymásban, meg persze van bűntudat is bennem néha, hogy na ez a lány is szomorú lesz majd miattam. De magam miatt aggódom első sorban, mert ez nem élet, meg pláne találkoztam már tőlem 10+ évvel idősebb negyvenes agglegény csajozógépekkel és ők valahogy olyan szomorú látványt nyújtottak, szóval az sem élet, olyan sem akarok lenni. Meg mostanában minden szabadidőmet elviszi az ismerkedés, tényleg a barátaimmal is alig foglalkozom, az eddigi hobbijaimmal sem, szóval kezd sok lenni. Reggel ezzel ébredek, este ezzel fekszek. Ez függőségnek számít és lehet valahova fordulni?


2023. márc. 26. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel egy terapeutát és mindenképpen férfit, ha lehet idősebbet. Még hozzá azért, mert te magad érzed ezt a cselekvést függőségnek, a függőségeket pedig legjobban a terapeuták segítségével kezelhetők.
2023. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Szexológus, pszichológus.
2023. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Ismerek olyat aki megpróbálta.

Egyhez lekötődni es szerelem hűség.

Eleinte felzaklatta hogy kezdi unni a párját.

Eleinte elutasította ha tapadnak rá mások.

Eleinte bizonyitani akarta hogy ő kitartóbb ragaszkodóbb ő igazi férfi.

Eleinte házasságot akart és családot.

Aztán kezdett magában csalódni.

Nem megy már azzal a szenvedéllyel az ágyban mint korábban.

Nem megy folyamatosan lesütnie a szemét ha lesik az utcán.

Nem megy nem megkívánni másokat.

Nem megy íteletfogytig elutasítani a kínálkozó alkalmakat.

Önvádakkal lett tele a gyengesége miatt a másikat hibáztatta. Féltékeny lett. Holott saját magában nem bízott csak.

Saját magától félt, hogy nem megy.


Feladta. Lelépett. És kefél jobbra balra. És nincs már önvád. Használ mindenkit és nem akar szeretni többé senkit.

2023. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Én is így vagyok mint te, de én nem érzem ezt rossz dolognak.
2023. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Valaki magasabb szinten akar élni utolsó. Nem egy ilyen pasi szerelmes tipus is egyben. És a saját kudarcuknak élik meg ha kapcsolatban elbuknak.
2023. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi örömöt tud okozni neked az, hogy egy test, egy arc, aminek a "szépségéhez" semmi közöd, mert magától lett ilyen - az vonzó ideig-óráig egy nőnek? Viszont te magad, a lelked, a szellemi sekélységed - ami miattad olyan, amilyen - az végtelenül beteg, szánalmas, és nem vonzó. Ez simogatja az egódat? Hát fiam... Gratulálok... Téged sem az eszedért szeretnek...
2023. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

Alig volt nod. Csajozz intezivebben. Igenis hasznald ki,h nem vagy ronda meg puhos gusztustalan. Annyi gusztustalan ronda pasi van,mentad meg toluk a noket. Olyanok,h hiaba vesz draga ajandekokat a noknek,akkor se kell senkinek.


Fiatal vagy,ez az elet rendje. Semmi baj nincs veled. Budapesten mindenki igy el szinte.


Annyit tudsz elorebb lepni,ha tobbszor talalkozol egy novel vagy hosszabb ideig szeretoi kapcsolatban vagy vele. Inkabb baratsag extrakkal. Akar tobb parhuzamos kapcsolatot is futtass nyugodtan es meg ismerkedhetsz mellettuk.


N

2023. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez az érzelmi intelligenciát egxaltalán nem fejleszti hogy d.gj meg fűt fát élvezd. 40 évesen szerinted akkor hol fog tartani? Hogy azt hogyan lehet jól szeretni(ami mindkettejüknek teljes), soha nem fogja megtudni.

Ezért sem pártolom azt se mikor tinikkel vagy húszévesekkel kezdenek ki nyanyák.

2023. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Egyszerűen képtelen vagy lehorgonyozni, szerelembe esni és kész.

Csajozz továbbra, csak ne legyen egyikse terhes és kész.

2023. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Igen ez függőség azért, mert enélkül nem tudsz gyakorlatilag létezni, ez határozza meg az önértékelésedet. Kiváncsi lennék azért, hogy ezekkel a nőkkel mi lesz, mit mondasz nekik … az elején és a végén.

Mert konkrétan traumatizalsz egy csomó embert azzal, hogy átvered őket…

Persze ez csak másodlagos… a fő gond az, hogy ez olyan, mint a drog… ha nincs meg a napi adag, akkor elvonási tüneteid vannak.

Klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta felkeresése indokolt lenne.

2023. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!