Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, neketek milyen csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, neketek milyen csajok jönnek be leginkább?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék: haj, szem, arc, alak(alkat, magasság) kisugárzás, öltözködés, belső tulajdonság. Főként 16-18 évesek véleményét várom:) köszi
2010. okt. 7. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Ápolt haj, színes vagy színtelen szem, szép arc (jó alak, normális magasság), kisugárzása egyéni, öltözködés mindegy, csak tiszta ruha legyen. Legyen kedves, aranyos és ne legyen primitív...
2010. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
akiket behivok!XD na a lényeg a vasalt barna haj.. fekete semmiképp a többi jöhet.ne legyen beképzelt, szeressen,és hát más nem is nagyon 17f
2010. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mostani barátnőm nem csont vékony de igy szeretem.velem egy magas ami bejön vagy alacsonyabb.Ha magasabb lenne hát az természetesen kicsit bántana:)találsz majd valakit te is ne aggódj;)
2010. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat! egyébként vélemény? -> barna, középhosszú hullámos haj, barnászöld szem, szerintem szép arc, 167 cm 48 kiló és sportos alkat.. alapvetően nagyon közvetlen és kedves lánynak tartom magam... nem iszom, cigizek... és azt veszem észre, hogy az aki agyonrafesti magát, cigizik, iszik sokkal népszerűbb a fiúk körében mint egy olyan lány mint én... ez gáz:D szerintetek?
2010. okt. 7. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vasalt haj...úristen...falnak megyek az ilyen pasiktól :SSSS
2010. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mert mi a bajod azzal ha egy nőnek vasalt a haja?;) nézzél kicsit körbe.. nem értem mi a bajod.

Kérdező szimpatikus vagy.. a cigizős piás p*csákat magasról sz*rd le

2010. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A hajvasalás szerintem nem baj, amíg a haja az illetőnek nem teljesen tördezett... Mert vannak olyanok, akik teljesen tönkreteszik ezzel a hajukat:S Amúgy magasról tojok az olyan csajokra... :)
2010. okt. 8. 17:49
 8/12 anonim ***** válasza:
igaz hogy én is csaj vagyok,hasonló tulajdonságú mint te amennyire leírtad magad,és nem mondom hogy nem kedvelnek a srácok mert akkor hazudnék,csak nagyon visszahúzódó vagyok.a lényeg hogy azok a plázacicák akikről te beszélsz,csak azért kedveltek a srácok körében,mert könnyű őket meghúzni.és a sok kanos srác kiis használja:D
2010. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a bajom ha valaki vasalja a haját...az ilyen pasikkal akik kikötik h már pedig nekem vasalt hajú csaj kell....látszik h még kisgyerek vagy (: Kis hullám van hajába,és dobod ki? Vagy mi? :D
2010. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
képzeld:) van barátnőm aki havi ha 1szer kivasalja a haját a többi napon meg hullámos.Még is a barátnőm nem? tehát még se olyan fontos.. és nem kötöttem ki.. csak nekem tetszik egy lányon ha egyenes a haja, de! attól még nem mondtam hogy a hullámos kevésbé
2010. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!