Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tetszik meg egy lánynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik meg egy lánynak a fiún?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egyénileg változó, ezért szeretném, ha a saját véleményeteket írnátok. Hogy pl kinek mi jön be. Esetleg öltözködésről is írhatnátok.

f20


2010. okt. 7. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kölsöleg CSAK annyi, hogy tiszta legyen. Egyébként meg, hoyg okos legyen és lehessen vele mindenröl beszélgetni.
2010. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

én akkor a baràtomat írom le mert az a logikus :) mert egyébként én sose tudtam megmondani, hogy milyen típus jön be, mert mindig màs volt


A baràtomnak a mosolyàba szerettem bele elöször ( imàdom, ha mosolyog)

mosolyogj Te is sokat azt mindenki szereti :)

Szeretem, hogy normàlis, nem zselés, szolizós baba amiket manapsàg "gyàrtanak"

nem imàd fényképezkedni és rajoskodós fejeket vàgni

nagyon tud szeretni

jó a humora

nagyon ééééédes és mindig elmondja mit érez éppen.. mert nem tartja cikinek, hogy érzö lélek...

Szereti a zenét, a filmeket, énekel is elöttem :)


most rövidebben ennyi :)

2010. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

öltözködéssel kapcsolatban annyi, hogy legyen stílusa, szóval, ha lehet ne mackónadrágban rohangáljon bulizni pl. meg lehetőleg legyen ízléses, szóval ne a térdén hordja a gatyáját, de ne is a nyakában... ezek nem túl bonyolult dolgok szerintem =)

magában az emberben meg sok minden megfoghat. a mostani srácban, aki tetszik a mosolya fogott meg. minden reggel kedves, meleg mosollyal jön oda, és ezzel máris szebben indul az ember napja =)

2010. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én szeretek nevetni nagyon szeretek zenéthallgatni felválalom az érzelmeimet és még is leb*ziznak ennyit erről de am leszarom őket akik beszólnak de jó tudni h van olyan lány akinek bejönnek ezek a tulajdonságok:D bocsi az offért :$ :D
2010. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szeretem ha van benne ironia, ha tudjuk egymast ugratni, sertodes nelkul. Szeretem ha kedveseket mond, ha figyel ram. Szeretem ha szep a keze, vedelmezo es jol hasznalja. Szeretem ha okos, ha jo az illata, ha hosszu a szempillaja, ha szep a szeme. Ha konnyen oldodik, nem feszeng. Meg ezernyi dolog van amit felsorolhatnek. Kulso nem erdekel, ha vonz egy masok szerint ronda pasi, egyaltalan nem zavar. Lenyeg hogy nekem tetszen.
2010. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

mindent mértékkel..


a baràtom senki nem buz izza le mert egyszerüen nem olyan.

komolyan viselkedik azért,de velem mégis màs :)

2010. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Agy és humor.
2010. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
eszméletlenül undorító szerintem ez a mai raj megjelenés..a kopasz vagy ultrazselés meg szuper ed hardy pfuujj ruhák{alapbol nincs bajom a márkával de valljuk be hogy ez ma tömegcucc és túlzásba is viszik sokan}...bocs kicsit vulgáris vagyok de nekem nagyon nem jön be...szerintem egy fiú férfias legyen és ne fiú "cicababa":)
2010. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Tündérke89 válasza:
Hmm nekem a jó pasis vádli és a szép nagy szemek jönnek be. Stílus pedig háát nemtudom, kihez mi illik. Ha jobban ügyel az öltözködésére, mint én, akkor bukott ügy. Szóval a cicafiúk visszataszítóak. Am minden jöhet, csak legyen ápolt. Főleg a haja.
2010. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Tündérke89 válasza:
Jah, és lehetőleg ne az anyukája vegye a ruháit:)
2010. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!