Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom hogy igy akarnak-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy igy akarnak-e lekoptatni vagy tényelg nem engedik el a szülei? (Részleteseben lent)

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt aki nálam jó pár évvel fiatalabb,16 év körüli. Nem olyan rég felvettem neki ogy találkozhatnánk, úgy tünt érdekli a dolog, de szülei nem engedték el mert nem túl jó jegyeket kapot a suliban. Aztán megint felvettem egy találkozálkozás lehetőségét, úgy hogy kitalál valami programot is, de szülei ide sem engedték el mert szerintük nem valami értelmeset csinálnánk, hanem lefeküdnénk valamit pedofil vagyok szerintük. De megjegyezte azt még a lány hogy legközelebb 14 évesnek fog hazudni.

Szerintetek csak szívat engem a lány és leakar így koptetni vagy tényleg ilyenek lennének a szülei és várjak hogy majd valahogy megprobáljuk mnegoldani a helyzetett?

21/F


2010. okt. 7. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod. Vannak szemét és buta szülők. Ajaj!

Egyébként mutasson be téged a lány a szüleinek, hátha jobb lesz.

2010. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Isten őrizz h bemutasson! Miért kell engedélyt kérni egyáltalán? Suli után egy randi?
2010. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán van ilyen. Az én szüleim is hasonlóan viselkednek... :( Biztos vagyok benne, hogy ha nem csak másfél évvel lenne idősebb a barátom, hanem 5-tel, akkor nem engedtek volna el vele sehova, mert még így is alig engedtek el 16 évesen bárhova is, és én is mindig azt hallgattam, hogy tanuljak inkább (pedig kitűnő voltam...). Ha tényleg szeretnél ettől a lánytól valami komolyabbat, akkor légy vele türelmes, hívd el olyan programokra, amiket talán megengednek a szülei pl. múzeumba. Ha elmentek valahová, akkor kísérd mindig haza, és legyen otthon a megadott időre. Próbáld megmutatni a szüleinek, hogy nem "arra" kell a lányuk és hogy megbízhatnak benned. 19/L
2010. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen értelek 23:32-es hozzá szoló , amit mondasz de utóljára egy kiállításra hívtam el a lányt és oda nem engedték el mondván úgyse odamenénk ha nem mást csinálnánk.
2010. okt. 8. 09:04
 5/5 anonim ***** válasza:

ha akarná megoldaná a lány. én múltkor "hivatalos jelentés szerint" a barátnője voltam, akivel vásárolni ment, és kellett is vennie valamit hogy lássák hogy vásárolni volt :) amúgy én 21/f, ő 18 :) a vásárlás 2 óra volt kb, na és azalatt is jól szórakoztunk, megismertem egy új oldalát :), utána volt még 4 óránk szabadon.


SZÓVAL! ha még egy ilyet eljátszik veled h nem tali, akkor hagyd a fenébe... nem akar találkozni...

2010. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!