Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelei vannak ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak ha egy lánynak tetszik egy fiú?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár jel:

-mindig mosolyog a fiúra

-próbál a közeledben maradni(pl:mellédül,stb.)

-ha kicsit mag"nyomogatja" a vállad finoman akkor tudod hogy úgymond szinpatikus vagy neki (nagyon)

ha játékosan megüti a vállad akkor nem komoly csak fellángolás...

-próbál veled kettesben maradni


Pár "jel" et elsoroltam.

Ja én F/12 vok és tom hogy ezek a elek mert én is rájöttem meik lány kedvel és eggyüttvagyunk most is.

Figyeld meg a jeleket és garantákom hogy 100% ban sikered lesz ha mutatkoznak ezek a jelek.:D

Hajrá!!:)

2008. dec. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Bocs a helyesírás miatt de hajnali 1 kor nemtud nagyon odafigyelni az ember...:(
2008. dec. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

-Sokat mosolyog

-Próbál a közeledben maradni (Nem feltétlenül melléd ül, az túl feltűnő, inkább a közeledben áll.)

-Néz téged

-Ha elmész mellette akkor a barátnői elkezdik piszkálni (Abban az esetben, ha elmondta nekik, ez nem 100%)

-Elmész mellette és visszanéz rád, hátrafelé.

-Ha hozzászólsz, egy kicsit zavarban van

-Az ajkát harapdálja

-Próbál mindig csinos lenni a közeledben. (Megigazítja a ruháit ha közel mész hozzá, stb.)


És még lehetne sorolni rengeteget, ez igazából minden lánynál más, és persze attól is nagyon függ, hogy volt-e már barátja, vagy nagy pasizós típus (Náluk sajnos nemigen látszik, megtanulták elrejteni) stb.


Remélem tudtam segíteni.


ravafufu

2008. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

akkor a csaj belém van zúgva mer állandóan mellettem van és stíröl

köszz

2008. dec. 29. 23:57
 5/6 anonim válasza:
csak ugyanaz mint az első 13/f és még annyit hogy ha beszélsz vele hajlamos dadogni vagy zavarba jöbbiI! sok sikert!
2009. jan. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12/F Érdekes ,de én is ezeket a jeleket tapasztaltam.
2009. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!