Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztaltatok már olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltatok már olyat, hogy a másik fél így viselkedett randi után?

Figyelt kérdés

Na szóval a történet az alábbi.


Én 25F vagyok, és nemrégiben randiztam egy lánnyal (ő 18 éves, de már elsőéves egyetemista). Nem mondom, hogy nagyon mélyen ismertük volna egymást, amikor randiztunk, de azért párszor már beszélgettünk előtte. A randin egy kicsit nehezen oldódott, de aztán belejöttünk. Hagyta, hogy megérintsem, és megfogjam a kezét (ezt kétszer is, kis időkülönbséggel). Majdnem csók is volt, azt végül nem akarta, de úgy voltam vele, hogy oké, ez még csak az első randi, még minden lehet. Ettől függetlenül tök kedvesen és nyitottan viselkedett, a végén beszéltünk a második randiról, meg arról, hogy addig beszélgetni fogunk messengeren.

Másnap írok neki. Megjelenik a "láttam" jel, de nem válaszol. Egy nappal később megint írok neki, és akkor kb. 2 mondatot hajlandó visszaírni, hogy nem akar velem találkozni többet. Még beszélgetni sem nagyon volt hajlandó.

Nekem ez a történet azért borzasztó fura, mert a randin még semmi utalást nem tett arra, hogy itt valami probléma lenne. Nyilván más lett volna a helyzet, ha már a randi végén közli, hogy ő ezt nem szeretné folytatni. Vagy ha nincs összebújás, kézfogás, flörtölés. Akkor tudtam volna, hogy ez valószínűleg nem fog folytatódni. De ilyen előzményekkel biztos voltam legalább abban, hogy lesz második randi.

Most az a két lehetőség van, hogy hazudott (azt mondta, hogy még találkozunk, de közben tudta, hogy nem akarja), vagy akkor még tényleg úgy volt vele, hogy jó, jöhet, aztán másnapra "kitalálta", hogy nem érdeklem.


Ti tapasztaltatok már olyat, hogy egy jól sikerült randi után valaki ennyire hirtelen meggondolja magát?



2023. ápr. 16. 18:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem nem sikerült jól, csak Te gondolod úgy. A férfiak azt sem szívesen veszik észre, ha az adott nő nem veszi jó néven tőlük a közeledést. Gondolom élőben nem merte megmondani, mennyire nem érezte jól magát. Én is jártam így. Külsőt tekintve bejött a srác, elmentünk randizni, de a stílusa, a felfogása, a viselkedése taszító volt, alig vártam, hogy vége legyen.

Nem mertem elmondani neki, mennyire szar volt, mert látszott, hogy nincs minden rendben vele. Soha többé nem találkoztunk.

2023. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Vannak nők, akik nem merik a szemedbe mondani, hogy “bocs nem”. Inkább cseten írják meg.
2023. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó, mert honnan is tudnánk, ki hogyan kezeli élőben a visszautasítást?


Rengeteg az elmebeteg, csak szólok.

2023. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
#3 nő vagyok én is, tudom xd
2023. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Hát ez minden, csak nem jól sikerült randi... Nekem a leírásodból inkább az jön le, hogy lerohantad, hozzábújtál, fogdostad a kezét, megpróbáltad megcsókolni, - és most nem érted, miért nem akar újra találkozni veled.

Szerintem leginkább sokkoltad, valószínűleg a végére már félt tőled, és nem merte élőben megmondani, hogy ennyi volt.

2023. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
5%

Ismerős, engem is leszivatott már ugyanígy egy csaj, csak mi 2x találkoztunk.

Én már láttam közben hogy mi a helyzet, mondtam is neki hogy nem kell itt lennie ha nem akar, nyugodtan mehet hazafele.

"Ááá nem dehogyis nem erről van szó stb" (tudtam hogy kamuzik)

Utána meg ugyanaz mint neked, nem írt vissza stb.

Mondtam neki hogy akkor csá, ezért az undorító viselkedésért pedig tiltottam.

2023. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, ezek szerint te sem érted, hogy ezzel csak magát védte. Nem ismer, nem tudja, hogy reagálsz. Az exem is elmondta sokszor, hogy mondjam el, ha valami nem tetszik. Elmondtam, és mint egy állat, úgy üvöltött utána. Na ez az, ami nem hiányzik. Fogalmad sincs, mennyi ilyen alak szaladgál az utcán.
2023. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy tényleg egyszerűbbnek érezte így lerendezni. De az is lehet, hogy sok voltál neki, nem vetted észre magad, ő nem tudta hogy kezelni, és így látta a legegyszerűbbnek.
2023. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Talán nem a hozzád képest kislányokat kéne hajkurásznod. Neki gyors volt a tempó.
2023. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
2%
#7 Figyelj, leszarom. Nehogy már én legyek a hibás, mert olyan bunkó valaki, hogy elkezdi a telefonját nyomogatni a jelenlétembem. Meg lett neki mondva, hogy hazamahet, ha nem érdeklem. Előtte meg ment a szöveg, hogy szimpatikus vagyok neki, végre valakivel rendesen lehet beszelgetni, nem csak sziamizuzni tudok. Én korrektül viselkedtem, ő gerinctelen volt. Nyugodtan le lehet pontozni, mert fáj az igazság, de a fiatal lányok sajnos ilyenek.
2023. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!