Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szinte megfagyok egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte megfagyok egy pasi közelében, de most van egy édes srác és úgyis elcseszném. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és egy rendezvényen állítólag állt mellettem egy pasi, akinek megtetszettem, bár én nem is emlékszem rá...

Szóval később megtalált egy közösségi portálon, felvett msn-re és rengeteget beszélünk. Nagyon aranyos srác, helyes is és nagyon ért hozzám. Sokszor azt érzem, hogy ő jobban ismer, mint én saját magam.

Van több probléma is: 1. Még nem volt barátom. Nem is csókolóztam soha, de ő ezt nem is sejti, mert ott a rendezvényen csomóan fotóztak engem, odajöttek beszélni, szal tapasztaltnak nézett, de tök amatőr vagyok minden téren.

2, Elég félénk is vagyok. Msn-en elvagyok a pasikkal, de ha találkozni kell, akkor nagyon berezelek. Még annyit sem beszélek, mint szoktam, kerülöm a szemkontaktust, s esélyt sem hagyok egy csóknak.

3, Ez a pasi kb 100 km-re lakik tőlem.

A szüleim sokáig nem engedték, hogy legyen barátom, most pedig meg sem merek szólalni egy pasi mellett.

Szóval szerintetek mit csináljak? Jajj és még az is ott van, hogy nem tudom mit szólnának a szüleim egy távkapcsolathoz, mert ugye nem keresek pénzt csak költeném, nem is keveset...

Ha volt már lehetőség arra, hogy mondjuk randizzak egy fullos pasival, addig kavartam, hogy vmi közbejöjjön, így nem is lett semmi a dologból.

És volt h el akart hozzám jönni egy pasi, de cikinek tartottam, hogy itthon vannak a szüleim én meg a kapuba beszélgessek egy pasival...szal értitek...

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. okt. 8. 23:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Sztem te beteg vagy,vagy kamuzol! 18 évesen nem csókolóztál,tudod kit etess ezzel a baromsággal.
2010. okt. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem hazudok. Mire lenne jó? Mondtam, hogy a szüleim nem engedték...
2010. okt. 8. 23:35
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass mindíg a szüleidre.Amúgy meg ezen nem kell aggódni hogy 18évesen még nem smároltál,meg nem volt pasid!Nem nagy ügy ez az egész!:-)Inkább a távolsággal van gond,szerintem először beszélj szüleiddel,mond el hogy van egy helyes udvarlód,biztos örülni fognak neki!:-)Beszélj a fiúval is hívd el hozzátok,legalább megismerik a szüleid,és ha szimpatikus a srác nekik biztos vagyok benne hogy támogatni fognak mindenben!Én legalábbis ezt tenném.Szurkolok!.-)
2010. okt. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%

1. A szüleid baromok.

2. Nem ciki, hogy nem vagy ribanc.

3. A fiú messze van tőled, főleg ilyen körülmények között.

4. Meg kell változnod. Beszélj a szüleiddel vagy menj pszichológushoz.

2010. okt. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleiddel minden rendben van, akkor meg nem kell izgulnod... Ha a fiú is aranyos, akit szeretsz, hallgass a második válaszolóra!

Elsőnek pedig üzenem, hogy én öregebb vagyok, mint a kérdező, fiú és nem tartom magam csúnyának. Én sem csókolóztam soha és büszke vagyok rá (max néha kicsit sajnálom). Ha majd akarok, boldogan fogok...

2010. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
tetszik ez az álszent duma "majd ha akarok".akarnál te, csak nincs kivel.
2010. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát utolsó, lehet, hogy szerinted ez olyan nehéz dolog, szerintem nem.
2010. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Azért nem sikerült még?
2010. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek miért nem hiszel??

Nekem miért hiszel?:)

Betegekkel ne vitatkozz!! Inkább segítsünk a kérdezőnek...

2010. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

1. hszelő te 1 barom vagy XD

kérdező: te meg Cande?XD


am :P 1 18 éves egyén 1. és legszentebb kötelessége: tenni jó magasról arra h mit engednek meg neki:P

2.: [mint a 2. sorba ki derült erősen ismerős "vagy":P tehát van mivel össze hasonlítani a szitu is kb talál:P

mit csinálj?: hát jöjjél össze vele XD majd kialakul a dolog jah és : az ajtót zárd kulcsra mikor msneztek XD v róla beszélsz vkivel XD [2. sorba említett lányka: épp msnen vitatjuk meg a dolgot [hapit most hívjuk UFOnak] h UFO-val ez és ez van erre másnap: UFO-val ez és ez nincs "WTF? why?" hát mert muterja be osont és meglátta h UFO-ról fecsegünk XD aki az ő "kicsi" lányának a Marsbéli pasija XD [v inkább az ő jól nevelt kiskutyájának] mivel másnap már ki is adta az útját UFO nak XD


mi ebböl a tanulság? ne vegyél fel MSNre nem hozok szerencsét XD


na de visszatérve: fölösleges parázni rajta ha elcseszed elcseszed az is jobb mintha nem csinálnál semmit:P ha azt hiszed h az a szöveg jó h legyünk barátok akk tévedsz:P


18F [jah és nem vok transzi és nem hívnak Candenek se :P]

2010. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!