Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megvaltoztatná-e a tarskeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvaltoztatná-e a tarskeresési szokást ha olyan online tarskeresők lennének ahol egyszer csak egyvalakivel lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Beadna egy képet, tetszik vagy nem. Ha igen akkor lehet vele beszélgetni.


Ha nem akkor többet nem adna be azt a képet h az a személy ne legyen ott Ha ló nincs jó a szamár kategorianak/ csak üritesnek, csak szponzornak.


Ha az ismerkedés el úgy alakul hogy valaki új valakivel akarna ismerkedni akkor az előzőt utána sem telefonon sem online nem tudná elerni. Törlődne a rendszeréből.


Megbecsülés e jobban a másikat az emberek? Nagyobb lenne a az onuralom abban h kulturáltan viselkedjen egymással. Jobban tisztelnek e q másikat?


2023. máj. 6. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Én támogatnék egy ilyet. Jóképű férfi vagyok és nagyon sokszor azt érzem, hogy elveszek a lehetőségek között, túl sok az opció, szétszórom a figyelmemet több emberre. Szerintem igazak lennének azok a pozitív hatások, amiket felsoroltál.
2023. máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

En igy ismerkedem enélkul is.

Irok pár embernek. Akit érdemesnek tartok átmegyek személyes platforma. Abbol marad max egy akivel talán a randira is eljutok.

2023. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Szoval.pl levelezem tarskeren 10 el, abbol háromnak adom ki a személyes platformom, abbol 1 marad aki még mindig képes az erdeklodésem fenntartani és randiesélyes, habár sokan ezt is elcseszik még randi elott is.
2023. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt maga az embernek kéne tudni kezelnie. Ha a kisgyerek is megtanulta hogy nem lehet mindent megvenni az édességboltban, akkor nehogy egy felnőtt ember ne tudjon tudjon tisztességesen "válogatni".
2023. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tobb honap utan egyszer tetszik valaki, ugyhogy nagy kulonbseg nem lenne nekem.
2023. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!