Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online ismerkedésnél mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedésnél mennyi idő után ajánlatos randira hívni a lányt?

Figyelt kérdés
Egy hete beszélgetünk.

2023. máj. 7. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Az már túl sok...

Én azt mondom, hogy ha egy órát már el tudtok chatelgetni, akkor rögtön el kell hívni.


Ne feledd, hogy az online világban a csajokat kb. óránként hívják el, vagyis ha vársz pár napot, rögtön lesz minimum 20-30 másik srác, aki elhívja...

2023. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el nyugodtan! Csak írogattatok, vagy beszéltetek már telefonon is?

Nekem a legjobb randim azzal a partneremmel volt, aki rámírt, fél óra múlva már telefonáltunk, majd másnap találkoztunk.

Nincs rá szabály.

2023. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Akkor szerintem épp ideje. Én nem vagyok valami jó ismeretlenekkel chatelésben (ezt mindig el is mondtam). Szóval én szeretek minél előbb talizni, élőben minden kiderül. Ha nem érdemes folytatni, akkor legalább nem húzzuk egymás idejét, ha érdemes, akkor meg sokkal könnyebben meg tudok nyílni, hogy már nem csak egy kis profilkép a másik, hanem egy ember. Egy hét szerintem teljesen jó időzítés.
2023. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es Volt második randi is?
2023. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4-es, igen, volt. Hosszabb kapcsolat lett belőle, aminek sajnos már vége, de nagy volt az összhang az elejétől.
2023. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb. A chatelésből nem igazán lesz semmi. Ismerkedés során nyilván fontosak a személyiségbeli dolgok is, meg kell ismerni egymást egy bizonyos szintig találkozó előtt. Ez mindenkinél más... mi az a szint, aminél mér biztonságosnak érezheti a másik fél a személyes találkozót veled.

Végül a kémia lesz a legfontosabb. Ahhoz pedig élőben kell találkozni.


Ha rajtam múlna, akkor pl tinderen, néhány mondat után tisztázzuk, hogy tetszenek a profiljaink, és mehetünk randira, akkor okés lenne a részemről. De én férfi vagyok... nőknél ez ritka, nekik kell egy kis bájcsevej. A részleteket meg úgy is randin kell kitárgyalni.


Tehát max 2 héten belül össze kéne hozni. Ha közel laktok egymáshoz, akkor korábban.

2023. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!