Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Odamenjek hozzá? Érdemes vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odamenjek hozzá? Érdemes vagy csak elküldene? 22/F

Figyelt kérdés
22 éves egyetmista fiú vagyok. Egy szakra járok egy lánnyal aki most elsős. Megtetszett de mivel egy órán sohasem vagyunk és az egyetemen is csak nagyon ritkán látom úgy gondoltam, hogy az egyetemen leszólítom és elhívom valahova sétálni vagy valami. Egyedüálló és sajnos nem ismerjük egymást. Jó ötlet ez?
2010. okt. 10. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem nagyon tehetsz. Ha meg lesz*r akkor azt megmondja és kész.
2010. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Csak bátran!Veszteni nem veszted vele:)
2010. okt. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet legelső alkalommal nem kéne elhívni sétálni, el lehet tévedek. Csak valmilyen indokkal odamész hozzá, bemutatkoztok egymásnak beszélgettek és második alkalommal hívod csak el valahová.
2010. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak: lehet van benne valami. Megijedne, hogy egy idegen mit akar tőle.....
2010. okt. 10. 11:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Ő észrevett már téged, gyakori szemkontaktus meg volt? :) Ha igen akkor végülis már látásból ismeritek egymást, és ha odamész hozzá akkor mégsem vagy neki egy vadidegen akit akkor lát először. Szerintem nyugodtan menj oda hozzá, és ha elég bátor vagy akkor ne beszélj mellé, hanem mondd meg hogy mit gondolsz, mit szeretnél :) Azaz: elmondod neki, hogy tetszik neked és ha nincs akadálya akkor szeretnéd őt jobban megismerni :) Kb ennyi, ő erre mond valamit, így majd egyből tudod hányadán álltok, megkerülöd a "fölösleges" beszélgetéseket, és ha igent mond akkor már lényegében sínen is vagy :)

Csak bátran :)

2010. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát szemkontaktus nem volt hisz tényleg csak párszor láttam futólag viszonylag messziről. Most már a kérdés csak az, hogy ha odamegyek hozzá akkor először fussak pár kört vagy rögtön hívjam el valahova?
2010. okt. 10. 11:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ha van valami ok, hogy csak szimplán beszélgess vele, akkor szerintem nem árt legalább egy ilyen "kört" futni a dologgal. Én ugyan másodéves egyetemista vagyok, de tuti furcsán néznék valakire, aki csak így simán odajönne hozzám, hogy "hé, szia xy vagyok és bejössz, van kedved dumálni?". Valljuk be, ez azért tényleg elég furcsán hozza ki magát.
2010. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem először próbálj meg vele szemezgetni, abból már sejtheti hogy tetszik neked :) Ha ez megvan, akkor meg simán odamész hozzá és megmondod mi van, ahogy az előbb is írtam :)


12:03 - "hé, szia xy vagyok és bejössz, van kedved dumálni?"

ez így konkrétan ebben a formában tényleg elég fura (sőt, nagyon is béna :)), de ezt a tartalmat (szimpatikus vagy/tetszel, ismerkedni szeretnék) elő lehet adni másképp is, és ha ott van a lány arcán a széles mosoly akkor az már csak jó jel nem? Tapasztalat :)

2010. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Okés. Akkor nem megyek oda hozzá így ismeretlenül, hogy nincs-e kedve sétálni egyet. Majd valahogy megoldom hogy ne legyen béna.

Köszi a válaszokat.

2010. okt. 10. 13:15
 10/10 anonim ***** válasza:

"Szia! Ide kellett jönnöm hozzád, hogy elmondjam, elképesztően csinos vagy és megakarlak ismerni. Most nincs sok időm, de add meg a számod és többit majd megbeszéljük"



„Ne haragudj, de mondta már neked vki, hogy TE vagy az egyik szikrázó példája a genetikai

tökéletességnek?”

Persze, hogy elmosolyodik vagy nevet és azt mondja, hogy nem, és te vagy az első, aki ezt mondja. A nevetést/mosolyt felhasználva válaszolj:

„Örülök, hogy elmosolyodtál/nevettél, mert hisz azonkívül, hogy lélegzetelállítóan nézel ki,

megmutattad, hogy egy igazi személyiség lakik a szépségben.”

2010. okt. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!