Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiakat nem zavarja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat nem zavarja hogy sok huszonéves csaj tömegdivatot követ?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a New yorker bolt jellegű ruházata. Miért olyan fontos fiatal csajoknak h ugyanúgy nézzenek ki mint a másik csaj?


Hol van a saját egyéniség?


2023. máj. 13. 17:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha szép a lány akkor mindegy, hogy mit visel mert bármiben tetszeni fog.
2023. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek a divathoz, ezért nem visel meg nagyon :)
2023. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Ez mindig is így volt. Sokan be akarnak olvadni, mert csak akkor érzik elfogadottnak magukat.
2023. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%

Nemigen vannak női ruházati boltok. En pl azért new yorkerezek csak mert nem is tudok más üzletet ahol vannak jó cuccok. (Szexi is passzos is tetszik is vékonyakra is jól néz ki)


De pl csípőnadrágot még ott sem találok.

Aztán pl egybetalpú MAGAS szandim is csak netről lesz mivel azt sem találol SEHOL, csak olyanokat amiknek "fonatszerű" az oldala az meg nekem nem tetszik.

Ilyesmi kéne:

[link]


[link]

2023. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%

4.vagyok

Szoval nekem spec olyan igényeim vannak amik baromi nehezen vanak meg.

Párom mikor nemesfémből akart nekem ékszert, arany gyűrűt vagy ilyesmi, mondtam hogy lábujjgyűrű tetszene. Szerinted talaltunk arany lábujjgyűrűt? NEM. Ennyit az egyediségről.

A kedvencem meg a kék rózsa. Hát az is izzasztja néha a pasikat hogy hol az istenben lehet kék rózsát kapni.

2023. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

#4 “Nemigen vannak női ruházati boltok.”


?? Bershka, Stradivarius, Tally Weijl, Zara, H&M, Calvin Klein, Hilfiger, Esprit, Mango meg még 3 napig lehetne sorolni.

2023. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%

De nekem azok a cucvok nem tetszenek nem szexi nőcisek.

A h&m ben pl télre néztem mert akartam olyan oroszos sapkát

[link]


Egyetlen egyfajta volt a h&m -ben aminek tul kicsi a teteje nem tetszett, a new yorkeres JÓ volt de ott meg nem hoztak feketében, bézst meg nem akarok.


Egész télen nevolt orosz sapkám! Mert azt meg próba nelkul netrol nem merek.

2023. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen orosz emblémásról meg ne is álmodjak üzletekbol meg ami teljesen szőrös is.

[link]


Neha azon agyalok üzletet kéne nyitnom hogy kaojak gatyát szandit sapkát arany lábujjgyűrűt meg amiket en akarok.

2023. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mi van a kinaival? Vagy az elegáns üzletekkel? Ott nagyobb a választék.
2023. máj. 13. 18:34
 10/20 anonim ***** válasza:
33%

A kinaiban pl kaptam világoskék farmert. Mashol nem létezik csak maximum a magas csípős ami nekem nem tetszik.

Es unsorito a lepontozás.

A felsoroltak egyike sincs üzletekben amik kellenek nekem, de azert a lepont az megy.

2023. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!