Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kolléganőt elhívtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoltán9 kérdése:

Egy kolléganőt elhívtam hambizni,szerintetek ezt mondhatjuk randinak?

Figyelt kérdés
Elég jól osszebaratkoztunk vele,többször is mondta mennyire szeret velem kettesben dolgozni,mindig együtt mentünk le kajálni,éreztem hogy kedvel,bejövök neki:)

2023. máj. 14. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ezt ennyiből nehez megmondani, attol függ hogy volt-e vmi flört előtte kis kémia vagy valami, ha nem jött át neki akkor ő sem gondolatolvaso. Mindenesetre érdemes lenne vhogy kideritened mert kevés dolog kellemetlenebb mint amikor nagy kandurbandiként raporogsz egy randira és a csaj az első percben bedob egy olyat, hogy "olyan jó barátom vagy, veled mindent meg tudok beszélni, de jó haverok vagyunk stb".
2023. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ezt miért nem ettől a kolléganődtől kérdezed?
2023. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, alapvetően egy közös munkahelyi kajalas nem lesz automatikusan randi, én is kaveztam múltkor egy lánnyal HRrol és nem tekintettem randinak.
2023. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztm nem kell mondani semminek. Találkoztok aztán majd alakul.
2023. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha az éjjel szenvedélyes, akkor a randizás már esélyes.
2023. máj. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából a kémia az megvolt köztünk egyik kollégám már gratulált is hozzá,látta hogy kezd valami alakulni köztünk:)
2023. máj. 22. 07:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pozitív, hogy keresi a társaságodat, ezt mindenképp jó jelnek venném. Legyetek sokat együtt, aztán majd alakul. :) Nem kategorizálnám nagyon első csókig, hogy ez most mi is.
2023. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Volt hagyma? Fontos lehet.
2023. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Akkor randi, ha RANDIRA hívod. Az, hogy elhívod kajálni és ő belemegy, nem feltétlenül jelent romantikus találkozást.

Ettől függetlenül bejöhetsz a nőnek, de attól hogy például engem egy férfi kollégám/haverom elhív egy programra nem gondolnám, hogy az randi.

2023. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hambi utan nincs szex.. felfujj nagyon!
2023. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!