Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok akik belementek barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik belementek barátság extra kapcsolatba, miért mentek bele? Pasik akik szintén vállalják ezt, mennyi ideig tart egy ilyen? Vajon lehet e ezt "kapcsolatnak" nevezni? Csupán a szexről szól az egész és mi van a varázslat megszakad?

Figyelt kérdés
2023. máj. 18. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már jó pár. Azért mentem bele, mert engem is ez érdekel, nem a párkapcsolat, viszont az egyéjszakás már nem olyan vonzó számomra. A barátság extrákkal történetben, mint a neve is mutatja, barátság is van, tehát szexen kívül is adódnak közös programok. Idézőjelben lehet csak kapcsolatnak nevezni, és szerintem ingatagabb a párkapcsolatnál, mert ugye nincsenek mélyebb érzelmek, egyéb szinten se összefonódás, komolyabb összetartozás. Ami még buktatója lehet, ha egyik fél beleszeret a másikba, és többet akar (én még sose voltam így).
2023. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszt, 1 es ozzaszolo nőként írsz?

Mennyi ideig tartott nálad és ki mondta ki hogy vége?

2023. máj. 18. 17:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az volt az indokom, hogy nem akartam hivatalos kapcsolatot vele, de akartam a kapcsolathoz hasonló dolgokat csinálni vele. 29N
2023. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 volt/van.


Az elsővel ugyanúgy voltam mint a #3 válaszoló. Tehát tetszett, volt kémia, szerettem vele együtt aludni, szexelni, de nem akartam konkrétan összejönni vele. Sok közös programunk volt, sokszor hitték, hogy együtt vagyunk, de igazából csak barátok voltunk. Ő szeretett volna többet, de én nem, és ebből szerencsére soha nem is volt probléma. 25 éves voltam.


Most is ilyenben vagyok, viszont más a téma, és kb karmának is lehet nevezni... Megtetszett egy férfi, elkezdtünk randizni, forrott a levegő köztünk. Viszont amint összejöttünk ő kihátrált belőle. Én nagyon szerelmes vagyok, de látszólag ő csak szexet akar. Mivel inkább vagyok vele így, minthogy elveszítsem teljesen, ezért beletörődtem, hogy szexelni járunk össze.... De én nagyon szeretem és szenvedek 🤡


27N

2023. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4 és de ezek alapján ahogy írod: ő szeretett volna többet, de én nem, és ebből szerencsére soha nem is volt probléma.Ezt megbeszélések? És ennek ellenére még egy ideig együtt maradtatok?
2023. máj. 18. 18:21
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 Igen megbeszéltük, de én sosem árultam zsákbamacskát, soha nem mondtam, hogy szeretem. Sokszor szex közben kérdezte meg, hogy lehetek a barátnője, és mondtam, hogy nem, ezt már megbeszéltük... És csináltuk tovább. Jó, azt hozzá kell tenni kicsit szelepes volt a srác 😃 nem hiába nem akartam semmit szexen kívül.


A mostani ilyen partnerem viszont szivat, mert szerelmemnek hív, minden nap leírja, hogy szeretlek, de egyszerűen nem akar kapcsolatot. Szexre viszont mindig ugrik. És 20x megkérdeztem már, hogy barátok vagyunk-e vagy több, és mindig kitér a normális válaszok elől. Lezárja annyival, hogy rosszul gondolom ha én neki csak egy hús vagyok akit levesz a polcról, nem mondaná, hogy szeret h nem lenne igaz....szóval játszik velem elég erőteljesen.

2023. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.


A párkapcsolat nem nekem való.

Szeretek magam lenni, az időmet magam beosztani, senkihez nem alkalmazkodni. Akkor és oda megyek, ahova szeretnék, azt eszem és akkor amikor szeretnék, stb. Semmilyen szinten nem szeretnék senkinek megfelelni, főleg nem egy férfinak.


Az egyéjszakás kaland jó lenne, ha mondjuk Spanyolországban élnénk, ahol egy nőre jut 3 lepedő akrobata macho :)) Lássuk be Magyarországon nem ez a helyzet.

2023. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ahogy látom csak nőknek vannak ilyen tapasztalatik..Vajon férfiak is jártak hasonló cipőben?
2023. máj. 18. 20:20
 9/10 A kérdező kommentje:
6 os az h szerelmemnek hív téged tényleg nehezíti tényező🙄😔😔...kár h nem látunk a pasik fejébe...
2023. máj. 18. 20:22
 10/10 A kérdező kommentje:
7es igazán karakán nő lehetsz😀😊
2023. máj. 18. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!