Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy randik között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy randik között keveset beszélünk?

Figyelt kérdés
Nektek mennyi kommunikáció a normális? Ismerkedek most valakivel, 5-6 randink volt, igazából már előtte is csak esténként váltottunk pár üzit, tudom, hogy későig dolgozik meg minden, de szerintetek nem gáz, hogy most is csak esténként ír vagy hív általában? Én van, hogy napközben is ráírok, de nem fogok nyomulni. Csók, szex nem volt még köztünk, abban biztos vagyok, hogy nem csak erre megy, de nem kéne jobban nyomulnia? Az eddigi barátaim sokkal többet írtak, hívtak, igaz ez nem garancia semmire, mert csaltak már meg úgy is xd Csak érdekel, hogy mi a véleményetek erről.

2023. máj. 19. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Te napközben nem dolgozol, nincs más programod, ill. mindig történik valami, amit muszáj azonnal megosztanod vele? Nekem a randizás/párkapcsolat nem azt jelenti, hogy folyton írunk, telefonálunk, ha nem vagyunk együtt.
2023. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ez a normális, de sokan ufónak néznek emiatt. Pedig csak simán utálok félig odafigyelve pötyörészni felszínes témákról, szívesebben beszélek esténként, telefonon, élőben vagy videón, annak legalább látom az értékét.
2023. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem rendben van az, hogy nincs felesleges csacsogás. Főleg így, hogy igazándiból meg is magyarázod... munkában van, nem tud hívni/írni. Szóval ez totál érthető. A talikra fektesd te is a hangsúlyt, és rendben lesz.


Az viszont nagyon, de nagyon furcsa, hogy 5-6 randi alatt sem jutottatok el csókig. Persze kinek mi a határ, szóval lehet épp összeilletek, de nálam pl ha még 3. randin sincs csók, akkor az kuka. Legyek vonzó a pertneremnek, és számomra is legyen vonzó annyira, hogy akarjuk a testiséget. Rohadt fontos ez, főleg a kapcsolatok kezdeti szakaszában. Megőrjítene, ha jó randik során nem lenne csók.

2023. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazatok van :) Nekem nem gond, hogy még nem volt csók, vonzó nő vagyok, nálam ez annyit jelent, hogy végre nem egy ösztönlénnyel van dolgom, aki 2 óra beszélgetés után már meg akar fektetni.
2023. máj. 19. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom sem írogatott soha napközben, aztán már házasok vagyunk :D

Én váltott műszakban dolgoztam, ám meló közben én sem telefonozhatok, szóval ha délutános voltam, bizony én sem válaszoltam, csak késő éjjel.

No stressz, van ez így. Amíg előben minden klappol, ez ne aggasszon.

Amúgy szintén vele volt, hogy sokadik randira (nem is tudom hányadik, de több, mint 3) jutottunk el oda, hogy megcsókolt. Később rákérdeztem, mert anno nagyon agyaltam, hogy mi a baja - az is eszembe jutott, hogy meleg 😅 - és mondta, hogy annyira visszahúzódó voltam, hogy egyszerűen nem merte meglépni előbb. Ez csak azért fura, mert abszolut bejött az elejétől, és igyekeztem éreztetni is, de ezek szerint nem sikerült :D Ő egyébként alapól nem egy kapkodó idegbeteg, és tisztázottan komoly kapcsolatot kerestünk, szóval szerintem ezek a tényezők is ott motoszkáltak.

2023. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok az az írkálós...reggel és este pár szó. Nappali néha néha.

N

2023. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!