Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden kora harmincas férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kora harmincas férfi tud kora huszonéves nőkkel ismerkedni könnyen és ez nem nagy szám, vagy én vagyok nekik személyesen ilyen vonzó? Melyik?

Figyelt kérdés
32 vagyok. A koromról nem hazudok. 20-25 éves nőktől rengeteg visszajelzést kapok. Értelmes, helyes, legtöbbször egyetemista csajoktól, akik nem hinném, hogy a pénzemet nézik, mert nem vagyok gazdag. Az ismerősi körömben is vannak ilyen korú emberek, akikkel csak haverok vagyunk. (Pl. a munkahelyemen az egyik legjobb haverom egy 24 éves srác.) Az utolsó párommal is 8 év volt köztünk. Igen én is tudom, hogy nem mindegyik tud elképzelni ekkora korkülönbséget, de még bőven elég sok igen. Akik igen, nem tudom mi alapján válogatnak az idősebb férfiak között, vagy hogy más korombeli férfiaknál mennyire általános, hogy tudnak(/ha akarnának, tudnának) ismerkedni huszonpár évesekkel.
2023. máj. 19. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Igen simán lehetséges olyan 40-45 éves korig de nagyon sokban függ attól hogy mennyire vagy sportos, fiatalos.
2023. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
És kérdezed mindezt kép nélkül. Nagyon hihető.
2023. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy mondanám mint a nök esetén ha vki figyel magára a korától függöen tud jó "nő/csaj" lenni, ugyanúgy egy férfi ha figyel magára sokáig tud vonzó maradni
2023. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár ha az átlagot nézzük a többségre nem jellemzö hogy sikert tud el érni nagy korkülönbséggel.
2023. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
32 az semmi. Te azt hitted, mindenki ráncos vénség lesz, ahogy elüti az éjfélt a 30. szülinapja?
2023. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha helyesnek/jóképűnek születtél, akkor bármilyen korban könnyű. Egyéb esetben viszont egyáltalán nem sajnos férfiként :/
2023. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tehát 32 éves vagy, és nincs tartós kapcsolatod. Akkor azért mégsem vagy olyan kelendő.
2023. máj. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ahogy a tipikus magyar próbál fikából várat építeni, házha a nulla élete attól megjavul


#megintkiröhög

2023. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7. Értem. Tehát minden ember, akinek jelenleg nincs tartós kapcsolata, az nem kelendő.
2023. máj. 21. 12:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!