Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi elejétől fogva odáig van értem, es szerintem erre semmi oka nem értem ezt az egészet. Csak laza haverségnek indult es teljesen becsavarodott.

Nem vagyok modellalkat sem, igaz, az arcom szép es ennyi.

A pasi sikeres, jóképű.

Nem tudom hova tenni

Nagyon sokat jar utanam, keresi a tarsasgom, latni akar, szeretettel beszel velem, csodál. Szerintem bekattant szegeny, en ilyen jó nem vagyok.

Mondtam is neki hogy ennyi erőfeszítést nem érek meg, de azt mondta, hogy dehogynem.

Mi lehet


2023. máj. 27. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Örülj neki. Bár amint viszonzod, már nem leszel neki érdekes xd
2023. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

De jó lett volna ha a másik oldalt is valóságosan, igaz módón írod le, és nem próbálod lehúzni-mikor nem az az igazság:DD


Kár-kár-kár érte:D

2023. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"es szerintem erre semmi oka "


Biztos?:DD

2023. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Őő érzelem. Hallottál már ilyenről? Érzések nem mindig racionálisak.
2023. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak meg akar fektetni, vagy érez is irántad valamit kémián kívül, esetleg te lennél a trófea,amit muszáj megszerezni.
2023. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!