Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet nőként egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet nőként egy pasit elcsábítani? Milyen tippek, trükkök, praktikák vannak?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, ha ezt kérdezni kell, az már régen rossz... :D


De eddig sosem kellett kezdeményeznem, az első kapcsolatom 14 évesen, egy fagyizással indult, a második meg 17 évesen, egy buliban történő kavarásból.

De most úgy érzem, hogy a kezembe kell vennem a dolgokat, csak éppen nem tudom, hogyan.


Igyekszem az átlagnál csinosabban öltözködni, mikor tudom, hogy van esély arra, hogy összefussunk (tehát nem farmer és tornacipő, hanem szoknya/ruha, magassarkú). Ha beszélgetünk, tartom a szemkontaktust, mosolygok, de néha azt érzem, hogy ezzel zavarba hozom, mert elpirul, elkapja a tekintetét.


2023. máj. 27. 23:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Az már régen rossz ha így tervezel és ennyire kelleted magad idegen férfiaknak. Mesterkélt vagy. Sosem jó semmiben.
2023. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Ez így jó, amit csinálsz. Próbálj vele beszélgetést kezdeményezni valahogy. Ne nyomulj és ne kezdeményezz direktben. Szépen csábítsd, varázsold el. A beszélgetés több minden miatt jó. Ha jól érzi nahát veled, akkor el fog hívni randira. Ha nem teszi, akkor vagy foglalt, vagy nem vagy az esete.
2023. máj. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem idegen, régebb óta ismerjük egymást, de eddig sosem vettem észre "úgy".


Nem foglalt, az biztos.

2023. máj. 27. 23:52
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Egy kérdés.Tegyük fel, te vagy Gipsz Gizella.Te, mint Gipsz Gizella, milyen ember vagy a mindennapokban, mikor magad vagy és épp nem kelleted magad senkinek?

Azt írod, mikor tudod, hogy találkoztok, akkor szoknyát és magassarkút veszel fel.Mert, amúgy nem így öltözöl?Nem ilyen vagy?

Mit gondolsz, ha erre ráharap a delikvens, akkor vajon meddig tudod majd megjátszani magad?Esetleg onnantól kezdve örökre fenn akarod tartani ezt a magassarkús-szoknyás-ruhás jelemezt?

2023. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 Hát, ezek szerint ő sem téged, mert akkor már rég bepróbálkozott volna.Ha már régről ismered.
2023. máj. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
4-nél is a pont. Ugyan azt szúrta ki mint én.
2023. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De, amúgy is általában csinos vagyok, figyelek arra, hogy úgymond jól nézzek ki. Viszont néha (két hétben egyszer) van nap, amikor kb. felkelni sem lenne kedvem, olyankor csak felveszek egy sima farmert egy fekete pólóval/garbóval és valamilyen kabáttal, meg valamilyen tornacipővel.


Ő nem az a"bepróbálkozós" fajta, pont ezért kéne valami, amitől kicsit bátrabb lenne.

2023. máj. 27. 23:58
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
7 Ennek a férfinek nem kellesz-ennyi a történet. Ha kellettél volna már az első találkozásotok alatt is felfigyelt volna rád, amikor te még észre sem vetted. De a mai pillanatig nem figyelt fel rád, mert... nem akarlak megbántani. Inkább megóvni, egy további baklövéstől..
2023. máj. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

#7 És, akkor mi van, ha olyan vagy?Lásson úgy is, lehet tetszene is neki, ha látná, hogy emberi vagy.


Ha nem az a bepróbálkozós fajta, akkor meg lehet neked kell felszedni.De csak óvatosan ezzel amúgy mert most nem rossz szándékból, de lehet nem is jössz be neki, mint nő.Lehet csinosnak, szépnek talál, de úgy összességében nem kellenél neki és ezért nem is kezdeményezett még semmit.

Én szerintem még a legnagyobb balfék is valamilyen módon bepróbálkozna egy neki nagyon tetsző nőnél, főleg, ha a nő állandóan felkínálja magát.

2023. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%

Legyel PUA mester!



38F incel

2023. máj. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!