Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok már mai gyerek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok már mai gyerek és sajnos ismét párkeresés előtt állok, van esélyem?

Figyelt kérdés

Véget ért egy 2 éves kapcsolatom, ahol a lány szakított velem).

A fő problémám a szakítással azon felül, hogy véget ért, azon kívül az önbizalmam romokban hever, a szakításba nem szeretnék belemenni, így alakult, ez van, majd szépen lassan túl leszek rajta, de a kapcsolat lezárása előtti napokban kaptam az ívet rendesen a volt barátnőmtől, hogy kevés vagyok, nem vagyok elég sportos stb..

A kérdésem főként az lenne, hogy egy ilyen testalkat (linkeltem) valóban esélytelen-e ismerkedésre ..

[link]


Egyáltalán van-e még remény ennyi idősen ismerkedni..

35/F



2023. máj. 31. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Troccok
2023. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Ebben a korban a nőket csak az érdekli, hogy a szüleiddel élsz-e vagy egyedül. Ha az előbbi variáció áll fenn, akkor senki nem fog összejönni veled.
2023. máj. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Kép alapján rohadtul nincs veled baj. Kérdés, hogy a "belsőd" milyen ezek után. Nem ítélkezek a volt párodról de elég szomorú ha csak ez miatt dobott.
2023. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Kicsi gyúrás azt eltünnek azok a cickók…

Haver, ne sírj a lány után. Pofozd fel magad, azt mutasd meg a világnak! 35 vagy nem 75!

2023. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
35-re még huszonévesek is vevők néha. Kicsit gyúrsz magadon, válassz egy vonzó férfias hobbit, csinálj pár jó képet magadról, és már újra a piacon is vagy. A kisugárzásod legyen magabiztos.
2023. jún. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Mit gyúratnátok ezt a srácot?Hm?

Tökéletes testalkat,sok huszonéves elhízott,tötty pasi nem tudná ezt mutatni magáról.

És sok nő azonnal elfogadná,már csak a kép alapján is,mindegy kivel él! Aki pedig azt nézi,kivel él és mennyiből az annyit is ér.Persze legtöbb ezt firtató nő anyukától akar lelépni,mert mamahoteles ő is,de az persze nem baj.

Okosan barátom,több önbizalmat - van mire. És vigyázz a nőkkel,egyre alattomosabbak és számítóbbak.

2023. jún. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#4: Inkabb kicsi zabalas es eltunnek. Azok inkabb izmos, mint zsiros mellnek tunnek.
2023. jún. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van esélyed. 35 vagy, az ég szerelmére! Egyedülálló vagy, ha jól értettem, nincs gyereked, ez egy normális nőnek főnyeremény. A veled egykorúak már többnyire nősek, vagy elváltak 1-2 gyerekkel, volt feleséggel, gyerektartással, láthatással. A kép alapján még jól is nézel ki. Szóval fel a fejjel, a volt csajodnak meg sok szerencsét az elvált, utánfutós pasikhoz!

N

2023. jún. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Én hiába vagyok kigyúrt 35 évesen, az összes nő elutasít, mert a szüleimmel élek, szóval a gyúrás nem sokat ér.
2023. jún. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van esélyed. Csak még friss a szakítás, hagyj időt magadnak, hogy túl tedd magad az exeden
2023. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!