Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a szándéka? Fejezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a szándéka? Fejezzem be vele az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akit megismertem társkeresőn. 3 órányira lakik tőlem. Okos, visszafogott, kedves, helyes. Ő kezdeményezte a beszélgetést, ami kezdetben jól ment, aztán döcögött. Elhívtam randira, ami nagyon jól sikerült. Nevetett a vicceimen, bókolt, incselkedett velem, hosszú ideig (6 órán keresztül) tartott a randi. Szimpatikusak voltunk egymásnak, én vonzódtam hozzá, szerintem ő is hozzám. Közös fotót is csináltunk. Nem akartam annyira nyomulni, hogy már az első alkalommal megcsókoljam, csak arcra puszit adtunk egymásnak az elköszönéskor. A randin egy probléma volt, hogy erőltetett volt nagyrészt a beszélgetés, mindketten izgultunk, de nem voltunk igazán egy hullámhosszon, annak ellenére, hogy jól szórakoztunk, sok mindent megtudtunk a másikról. Ettől függetlenül én még akarom folytatni vele, és kérdésemre megírta, hogy ő is. Felvetettem, hogy nagyjából mikor legyen, de erre nem reagált. A randi végén is mondta, jól érezte magát, nem értem, miért negligálta a kérdést. Azóta chaten dumáltunk már többször, de nagyon későn válaszol vagy nézi meg az üzenetem, magától csak egyszer írt, és már jó párszor bocsánatot kért, hogy most épp miért nem tud válaszolni (vizsga, egyéb vendégség) aznap, stb., de láttam tegnap este, hogy be volt jelentkezve a társkeresőre... Ha ír, 5 mondattal letudja a napot kb..., vagy a párbeszéd elhal, mert valahogy nem vagyunk egy síkon.

Egyre jobban fáj ez nekem. Második randira akarnám elhívni, hogy fejlődjön köztünk a kommunikáció. Szerintem bele menne. Mondta azt is az ismerkedés elején, hogy nem gond a távolság.

Nem akarom elengedni, mert más nővel még idáig sem jutottam el, valamiért kötődöm hozzá.


Mit tegyek? Várjak még?



2023. jún. 22. 12:51
A kérdező szavazást indított:
Várj még, hátha aktívabb lesz, hiszen mondta, hogy randizna még.
Ne várj, le akar koptatni, csak nem meri megmondani.
18 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nőként azt mondom hogy talonban tart, lehet neki más, aki jobban érdekli. És majd max ha az nem jön össze, újra képbe kerülsz te.

Én legalábbis ha akarok találkozni valakivel, alig várom hogy pontosítsuk a dátumot. Lelkes vagyok, még ha visszafogottan is, de keresem az alkalmat arra hogy beszéljek vele. Törődöm vele, milyen napja volt stb.

Amit te leírtál az nagyon nem ilyen. Nem mondom hogy biztos felejtős, de tuti van más férfi is a képben. És nem te vagy az első számú befutó..

2023. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Problémásnak érzem, hogy figyelmen kívül hagyta a 2. randira vonatkozó kérdést. És az mit jelent, hogy későn válaszol? Van, akinek pár óra is sok (nekem speciel normál).


Könnyen lehet, hogy mással is ismerkedik, vagy ettől függetlenül is bizonytalan, és az sem túl jó, hogy nem mindig vagytok egy hullámhosszon, döcög az egész. Ha nagyon akarod, még egy próbát tehetsz, de ha ezúttal is ignorálni fogja, vagy hosszasan hímez-hámoz, most ezért nem jó, utána meg azért, akkor hagyd a fenébe!


Nagy reményeket azért ne fűzz hozzá, és amit általánosságban mondanék, semmi jelentősége, ha bárki a randi végén, nem sokkal utána azt mondja, ő is folytatná, jól érezte magát stb. Kevés olyan nő/férfi van, aki nyíltan felvállalja, ha esetleg nem volt olyan nagy szám.

2023. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarom elengedni, mert más nővel még idáig sem jutottam el, valamiért kötődöm hozzá." - Azért kötődsz, mert mással még randira se jutsz el.


Nem is értem, hogy mit akarsz tőle, amikor ez áll fenn:

"A randin egy probléma volt, hogy erőltetett volt nagyrészt a beszélgetés, mindketten izgultunk, de nem voltunk igazán egy hullámhosszon, annak ellenére, hogy jól szórakoztunk, sok mindent megtudtunk a másikról."


Nem kell neked, akkor szépen hagyd békén, helyette inkább másokkal ismerkedj!

2023. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem merem neki megmondani, hogy hagyjuk az egészet, mert ő az első nő az életemben, aki eljött velem randira.

Volt, hogy elolvasta, és 1 nappal később válaszolt...

Fog írni, ez tuti, nem az a ghostingolós típus, ő annál tisztességesebb. Amikor ír, konkrétan megkérdezem, neki mikor lenne jó. Erre már válaszolnia kell. A randin nem telefonozott előttem, de pl. amikor jöttem vissza a mosdóból, kétszer is láttam, hogy a telóját nézegeti, csetel valakivel.

Nagyon elfoglaltnak mondja magát, amire tegnap hivatkozott, az tényleg komoly magyarázat, de rossz, hogy nem tudom, mi az igazság.

Én szeretnék vele mégegyszer találkozni, de legszívesebben most beolvasnék neki...

2023. jún. 22. 13:12
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem lesz belőle semmi.

Engedd el

Ez lesz

2023. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Te ne olvassgass csak be neki semmit!


Nem vagytok párkapcsolatban, egyszer randiztatok!!! Talonban tart, mert hagyod neki! Ő arról nem tehet, hogy te neked ő az első randipartnered volt, neki meg te ki tudja hányadik vagy és lesz több is!

Te törődj magaddal, bucsuzz el tőle és tiltsd le, másokkal ismerkedj!

2023. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Elég volt addig elolvasnom a sztoridat, hogy "3 órányira lakik tőlem". Itt már tudtam hogy valószínű bukta az egész, mármint komoly kapcsolat szempontjából.

Sajnálom hogy ezt kell mondanom, de szerintem csak volt ideje a csajnak és elütötte veled a szabadidejét. De valljuk be őszintén, hogy max csak távkapcsolat lehetne ebből ha mindketten akarnátok, de a csaj úgy néz ki hogy átgondolta és tartós párkapcsolatot nem tud veled így elképzelni (talonban tart).

Mert ha még minden klappol veled, akkor is 3 órányi távolsággal hogy randiznátok tartósabban?

Eleinte mindenki nagyon lelkes, de aztán ez a lelkesedés alább szokott hagyni, mikor az egyik mindig azt várja a másiktól hogy ő menjen hozzá (utazási költség, idő, energia stb).

Nagyon kevés az a párkapcsolat ami működik ilyen távolság mellett.

Úgyhogy az vigasztaljon, ha lettek volna további randik akkor meg a távolsággal lett volna bajotok, és azzal hogy ki adja fel a másikért az addigi életét (ha eljutottatok volna addig).

2023. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Ez egy teljesen átlagos szituáció. Egyszerre több emberrel ismerkedik, és most valaki más keltette fel az érdeklődését. Normális dolog, ismerkedj te is addig másokkal, barátkozz, érezd jól magad bizonyos határokon belül. Egy idő után kialakul, hogy ki kivel érzi jól magát
2023. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Elhívtam egy második talira, megkérdeztem, mikor szeretné, és felajánlott egy időpontot!

Lehet, hogy mindenkinek lassan válaszol.

2023. jún. 23. 19:57
 10/17 anonim ***** válasza:
Ebből semmi nem lesz ezt te is tudod.
2023. jún. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!