Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 éves nőnél normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves nőnél normális, hogy a harmadik randin a parkban összeölelkezve csók közben a nadrágomon keresztül megérezte, hogy merev vagyok és erre úgy reagált, hogy "fúj, fogd már vissza magad"?

Figyelt kérdés
Idősebb vagyok nála 3 évvel, sose találkoztam még olyannal, akinek ez probléma lett volna, sőt, volt akinek kifejezetten tetszett. A randinak ezután az incidens után vége lett rögtön tegnap, elkísértem a metróig, ott már puszit se akart adni és azóta nem válaszol nekem semmit.

2023. júl. 2. 11:49
A kérdező szavazást indított:
Normális
Nem normális
Egyéb, megírom válaszban
57 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Volt már a lánynak valakije előtted?
2023. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező elég egyértelmű hogy nem akar tölled semmit,felejtsd el lépj tovább.Ne foglalkozz vele.A pasiknál ez egy természetes dolog ha olyan inger éri akkor merevedése van,páromnál is előfordult randin vagy ha olyan dologról beszéltünk és nekem kifejezetten tetszett.
2023. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%
Igen az.en is ilyen voltam
2023. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Lehet normális csak nagyon éretlen. 20 éves nőnek illene tudnia hogy a férfi merevedés hogy működik, azt nem lehet csak úgy "visszafogni".
2023. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
4, mert a nők ugye tudják irányítani a saját izgalmi állapotukat :D
2023. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Egy 13 évestől talán elfogadható lenne, de egy 20 évestől..

Meg ha neki ez fúj, akkor mit csókolózik veled egyáltalán?

Annak meg csak örülj ha nem válaszol, legalább nem neked kell leépítened.

2023. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Volt olyan, hogy képet se volt hajlandó adni, de a találkozó előtt lepofozott, hogy mit képzelek, neki sok dolga van, nem tud üzit írni. Akármennyire fájdalmas, ez azonnal off, nem azért, mert nem lehetne tisztázni, de egy normális kérésre, reakcióra proli módon reagálni nagyon nem hiányzik. Aztán már mutogatta magát, de mindhiába.
2023. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Örülj neki, hogy megszabadultál tőle.
2023. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%
20 évesen az ember hol a fenében lesz olyan érett, hogy ezeket tudja?
2023. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
#9 Hol élsz te? 😅
2023. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!