Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számít a pénz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a pénz egy kapcsolat kezdetekor ?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy a másik legyen milliomos.

Az érdekelne főként a nőket mennyire befolyásolja a másik anyagi helyzete.

Mennyire fontos, hogy a közös programok tervezésekor ne a pénz legyen mindíg a döntő tényező ?


2023. júl. 2. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nem annyira az anyagi helyzete számít, ha minimum annyit keres, mint én (nettó 450 ezer), akkor már nem ez fog dönteni.


Inkább az anyagiakhoz való hozzáállása az, ami fontos szempont. Ész nélkül szórja-e a pénzt, vagy tudatosan kezeli. Filléreskedik és mindent az utolsó centig felezni akar, vagy férfiasan, gálánsan áll hozzá. Ez egyrészt alapból már azt elárulja nekem, hogy engem mennyire tart fontosnak (egy szerelmes férfi gáláns), és tudok arra is következtetni, hogy milyen lesz majd az esetleges közös életünk. Egy fillereskedővel semmiképp nem terveznék közös életet.

2023. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez azt hiszem így rendben van #1.

A gáláns alatt konkrét ajándékokra gondolsz vagy arra ha teszem fel sétáltok és beültök valahova kávé/süti/ bármi-re akkor legyen meg benne a gesztus és ne akarjon filléreskedni és mindent forintra pontosan elosztani ?

2023. júl. 2. 18:01
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
#2 persze. Étteremben is fizessen többnyire ő. Én nem akarok olyan pasit, aki mindig mindenhol elvárja a felezést. Szerinted az mennyire fog költeni majd a gyerekre, meg mit fog csinálni, amikor én csak gyedet kapok? Utólag majd kifizetteti velem a különbözetet, amennyivel többet ő fizetett abban az időszakban xD Nem akarnék ilyen férjet.
2023. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Fizesse ki a maga részét, jusson neki a mindennapokra. Engem nem kell pénzeljen.
2023. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem vàrok el dràga ajàndékokat semmilyen esetnben sem kell eltartania sem.

DE én sem tartom el öt, nem fizetem a nyaralàsbòl a részét pl.

2023. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utálom, amikor valaki remeg a pénzen. Nagylány vagyok, nem kell engem tartani, de ne legyen már az, hogy egy kávén sír, hogy magának sem venne, ha nincs szex a randi végén.
2023. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem számít. Parommal most 250 ezreket keresünk fejenként. Neki is van lakása, nekem is, még nem költöztünk össze, fizetjük a költségeinket, neki kocsija is van. Nincs rongyrázás, beosszuk ami van, nem függünk egymástól. De mindketten szeretnénk jobban fizető munkát később. :)
2023. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Amíg tudja állni a közös programoknak a felét és felváltva tudunk fizetni (nem, nem aprózva a pénzt) addig oké a pasi.
2023. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez is egy szempont. Az mindenképpen fontos, hogy programok tervezésénél ne legyen probléma a pénz. Mivel nincs párom, és eldönthetem kivel szeretnék együtt lenni, abban gondolkodom, hogy az a legideálisabb, ha hasonló anyagi helyzetben van, mint én.
2023. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem számít a pénz, DE AZÉRT ne anyucival éljen, legyen saját lakás, kocsi, megfelelő pozi a megfelelő cégnél, minél magasabb annál jobb. Ezen kívül legyen minimum 185 cm, meg legyen meg a méret "máshol is", legalább évente kétszer menjünk nyaralni. De nem számít a pénz.
2023. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!