Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után eltűnni 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után eltűnni 2 hétre? Visszaírjak?

Figyelt kérdés

2 hete volt egy randim (28/N), 6 óra hosszán keresztül együtt voltunk, nagyon jót beszélgettünk. Felvett autóval (ajtót kinyitotta nekem), majd haza is vitt, nagyon kedves volt.


Rá pár napra elutazott Európán kívül 2 hétre dolgozni. Addig 1 szót sem írt. Értem én, hogy időeltolódás (ott 9 órával vannak előrébb) meg munka, de attól tudott volna írni akármikor.


Egyáltalán nem keresett 2 egész hétig. Ma írt, hogy hogy vagyok…


Írnék neki, találkoznék is vele újra, de nagyon lesz.art 2 egész hétig, ez zavar. Nem akarok vele balhézni emiatt, mert még csak 1x láttuk egymást, nagyon ciki lenne hisztizni bántani miatt is. De zavar.


Ő 36 éves


2023. júl. 23. 18:34
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
(Biztosra tudom, hogy kint volt és azt is tudom, hogy munka ügyben.)
2023. júl. 23. 18:35
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Visszaíthatsz neki,ugyanakkor meg is említheted neki finoman,hogy hiányzott és számítottál tőle pár sorra.
2023. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
46%

hát addig félretett elég keményen. ez alázó. lehet vmi hatalmi komplexusos, aki majd csenddel ver meg ilyenek. nem vall normalisakra.

biztosan nem ugranék azonnal a válasszal örülhet hogy egyaltalan letiltva nincs.

mégha közünk sincs egymáshoz ez azert durva volt. aztan ugy tenne mintha mi se tortent volna.

ez is annyira tipikus a komplexusosaknál.

2023. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
61%

ez abtipus az aki a kapcsiban is mindog azt érezteti hogy te örülhetsz ha őkegyelme nem lép le.

légy óvatos ilyenekkel.

azt hiszik a pénzukkel kutyákat/pincsiket csinálhatnak a nőkből

2023. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem jól indul.

Nincs olyan, hogy két hétig nem jelentkezik valaki első randi után, ha érdekli a másik.

2023. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ő úgy gondolja, hogy mivel itthon van újra képben lehetsz, amúgy meg ha kint van, akkor más(ok). De még ha itthon is marad a munka mellett csak harmad/negyedhegedűs vagy.

En

2023. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
57%

ha szóvá teszed es megtudja hogy sérelmezted az neki olyan lesz mintha nala lenne a pont. mosolyogna csak magában hogy betalált persze kivulre meg mentegetőzne.

az ilyeneket az bántja ha le se ejted ha van ha nincs.

2023. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
47%
megsem vártam volna a két hetet, 3 nap után letiltottam volna...
2023. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
55%
* tehát ha le se ejted ir e vagy nem, jelentkezik e vagy nem, mindig ugyanolyan jokedvu kiegyensulyozott vagy es nem tud kibillenteni. az ilyeneknek ez tesz csak be.
2023. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem kell ezt ennyire felfújni. Egyetlen randi után abban se lehetett biztos, hogy lesz folytatása, vagy hogy te addig nem jössz össze mással. Tudatta azt is, hogy hol lesz, meddig és miért. Utána pedig szépen be is jelentkezett. Nem ghostingolt két hétre, aztán a semmiből rádír.


Szerintem meg nyugodtan írj neki vissza és menj vele randizni. Aztán ha gázos, vagy van egyéb is, még mindig bármikor ki tudsz szállni.

2023. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!