Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most valami új trend, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most valami új trend, hogy a férfiak pénzt kérnek egy nőtől?

Figyelt kérdés

Már a harmadik hapsi, aki egy idő után így vagy úgy, de burkoltan anyagi segítséget kért. Természetesen nem adtam. Nem tartom ezt normális dolognak.

Oké, hogy látszik, hogy nincs anyagi gondom. És mind diplomás pasikkal randiztam. Mondjuk ez semmit se jelent. De ha én férfi lennék, tuti nem mernék kérni egy nőtől lóvét.



2023. júl. 23. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csalók?... Elég gyakori.
2023. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Mire kérnek?
2023. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Jo palik megtehetik.
2023. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindenre is. Az egyik, hogy húzzam ki a bírósági peréből, mert betörte a volt nője ablakát és az feljelentette. Amikor ezt meghallottam, búcsút is vettem. A másik meg, hogy a diplomás fizetésből nem él még, be akar fektetni részvényekbe és mivel nekem van pénzem, segítsek elindulni. A harmadik meg nem mondta meg. Mindet kioffoltam. Kettőt a munkahelyem partnerei közül ismerek... Harmadik meg egy régi csoporttársam
2023. júl. 23. 21:36
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Nekem is adhatnál. Piára, cigire, nőkre,....
2023. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehet, hogy mégsem akarnak járni, és így akarnak leléptetni?
2023. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Férfiként mondom, hogy ez tényleg nem normális dolog, egy normális párkapcsolat nem anyagiaktól függ, pláne ilyen rövid időn belül! Ezek inkább csak élősködők!


Első balhés - off. Második saját tőke nélkül belőled akar meggazdagodni, aztán utána bezzeg “direkt elfelejti” megadni a tartozást, amivel elindult - off! Ráadásul még pofátlan is: “mivel Neked van pénzed, segíts Neki elindulni”


Jól tetted, hogy kidobtad őket!

2023. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem új, 20 éve is rengeteg lehúzós fèrfi volt.
2023. júl. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
csalók mindenhol van, magyarországon sajnos a rendőrök nem ugranak egyből a csalira, ez a gond manapság.
2023. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6%
Te agyadban.. nem jellemző ez a pénz kéregetés max anyu-apuci kicsi fianal .. gyerekkel meg nem kell eanidtni..
2023. júl. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!