Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi ötletek ha esik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi ötletek ha esik az eső?

Figyelt kérdés
2023. júl. 24. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Cukrászda. Ha nem esik, akkor is.
2023. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Kávézó, ahol van sarokülés, hogy ne egymással szembe kelljen ülnötök, mint valami interjún.
2023. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Én barátokkal is szemben ülök. Idegen ne üljön mellém.
2023. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Felmenni valamelyikhez es inni 2 uveg bort vagy uveg vodkat.
2023. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%

Múzeum, beltéri kiállítás.

De ha már az elején készül az ember a tipikus női elfoglaltságokra, akkor valamelyik üzletben shoppingolás.

2023. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

#3: Én meg kakilás után először a jobb tenyerembe szoktam nyomni a szappant kézmosás előtt.


Ugye megvan, hogy sokaknál fontos az érintés a kémiához és egy faggatós szemben ülős interjú jellegű randi után garantáltan nem lesz második? Nincs is kínosabb, amikor az asztal túloldaláról próbálna valaki hozzáérni a másikhoz, mert sehogy se tűnik természetesnek. Egymás mellett tök könnyen jöhetnek spontán ilyen helyzetek.


Szóval most komolyan, kit érdekel, hogy te még a barátaid mellé sem vagy hajlandó leülni? Nagy valószínűséggel nem veled randizna a kérdező.

2023. júl. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!