Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Munka mellett lehet kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka mellett lehet kapcsolatot kiépíteni, vagy csak a munkanélkülieknek van ideje rá?

Figyelt kérdés
Hétköznap meló, akkor nincs idö ilyenre, szombat az passzív pihenés, olyankor társaságra nem vágyom semmiképp, vasárnap az aktív pihenés, olyankor a hobbimnak élek. Az utàni nap már jöhetne a kapcsolat, de ugye nincs azutáni nap. 2 nap meg mindenképp kell egyedül.
2023. júl. 30. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Mielőtt mindezt megcáfolnám: neked minek kapcsolat, ha nincs rá igényed?
2023. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem neked nincs szükséged senkire.
2023. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kitana. ***** válasza:
94%
Nekem pl hétköznap is van időm bármire. Munka után még simán beleférne egy randi, a barátaimmal, családdal is összefutok néha hétköznap. Nem napi 14 órát dolgozom, akkor tényleg macerás lenne :D De hétvégén is ráérek, nekem nincsenek ilyen kőbe vésett szabályaim, hogy X nap a hobbinap, meg ilyesmi.
2023. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne igényem rá, de ahhoz kell, hogy lelkileg-testileg feltöltödjek elötte. Így szombat pihenés, szellemi feltöltödést meg a hobbim adja, hétköznap nekem semmi idöm.
2023. júl. 30. 18:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztosan van olyan munkahely, ami nem fárasztó, de jól fizet és pont elég szabadidőt biztosít számodra, hogy karbantartsd a saját tested, lelked és háztartásod, valamint el tudd intézni az ügyeidet, családi eseményeket, de mindemellett még maradjon is annyi energiád és időd, hogy képes legyél értelmes fejet vágva ismerkedni olyanokkal, akiket arra alkalmasnak találsz. Ja, és a lényeg ugye, hogy az ismerkedésnek pozitív eredménye is legyen, mert hát anélkül csak időpocsékolásnak lehet nevezni. :)
2023. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerűen felfogni is képtelen vagyok az ilyen kérdéseket.
2023. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Azok a párok vajon mikor foglalkoznak magukkal, egymással, esetleg a gyerekeikkel, családjukkal, barátaikkal, kutyájukkal, sziámi harcos halukkal, akik nem munkanélküliek? Mikor főznek, takarítanak, vásárolnak, mosnak autót?

Már megbocsáss, mi a kerti füttyfürüttyöt csinálsz, hogy SEMMI időd nincs hétköznap???

2023. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Mivel b*@szod el hétköznaponként a maradék 16 órádat, amit nem munkával töltesz? Hallgatjuk a 16 óra eltöltését részletezve.
2023. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
És ha lesz párod vele is csak vasárnap fogsz beszélgetni?
2023. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!