Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes egy 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes egy 19 éves lánnyal randiznom? Nem túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel elkezdtem nemrég beszélni, de kiderült hogy 5 éves gimibe jár és most kezdi el az utolsó évet, tehát jövőre fog érettségizni. Én 24 éves leszek idén, egyetemet is végeztem már és 1 éve dolgozom. Szeretném megpróbálni vele, de attól tartok hogy nem a korkülönbség lenne a legnagyobb probléma, hanem más életszakaszban vagyunk teljesen.

2023. aug. 2. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem túl nagy.
2023. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Szinte semmi.
2023. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
A dolog egyetlen esetleges buktatója, hogy a lány hova fog kerülni középsuli után. Ettől függetlenül egy próbát mindenképp megér.
2023. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha megfordítod a nemeket, sok lenne? Nem. Szerintem oké.
2023. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Az életszakasz tényleg más és én sem kezdenek bele, hogyha eleve tartok az egésztől.
2023. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem nagy a korkulonbseg.

Nyugodtan ismerkedj. Felnottek vagytok mar es nem 10+ kormulonbseg

2023. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Inkább az a baj, hogy nem vagytok egy szinten. Én 16 voltam, exem 20, első kapcsolat mindkettőnknek. Sok a 4 év? Nem. Nekünk nagyon soknak számított? Igen. Én is 5 éves gimibe jártam, akkor kezdtem a 10. osztályt, ő meg a második évét az egyetemen. Ő már túl volt mindenen, ami nekem még messze volt. Nekem ki se kellett még találnom, hogy mivel szeretnék foglalkozni, ő meg az egyharmadán túl volt az egyetemnek. Én akkor kezdtem el bulizni, ő már kibulizta magát (bár neki kevés igénye volt rá). Az volt igazából a legnagyobb baj, hogy ő még le is nézett engem emiatt, hogy nem tartok ott, ahol ő, hogy nem tudom azt, amit ő, mert pl még nem tanultam. Egy normálisan gondolkodó sráccal lehet jobban működött volna. A lényeg, hogy hosszú időre elvette a kedvemet az idősebb pasiktól :D


Ha ti tudjátok kezelni, akkor jó, de ha téged zavar, hogy még nem dolgozik és esetleg nem tudtok hamar összeköltözni, akkor hagyd.

2023. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez még pont ideális csak arra figyelj, hogy neki a tanulás az első és nem várhatod el, hogy anyagilag is ott tartson, mint te
2023. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Én 29 éves vagyok, a barátnőm 20 éves. Működik. Pont.


Manapság a bőrszín vagy szexualitás (homo) alapján már nem túl menő utálkozni, gyűlölködni, szóval megtalálták sokan maguknak a korkülönbséges kapcsolatokra való utálkozást, sztereotípiák gyártását, általánosítást ezekkel kapcsolatban. Olyanok is, akik soha nem voltak ilyenben, meg csak sztereotípiák alapján gondolkoznak, vagy imádnak egy-egy esetet kiemelni és csak az alapján példálózni és hasonlók.

2023. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7. A nők mindig bulisabbak..
2023. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!