Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy reagálnátok, ha a nő a randi végén elfutna, mert meg akartátok csókolni? Minden jól ment, hosszú, kellemes randi volt, sok flört, egymásra hangolódtatok, aztán a végén kezdeményeznétek (nem erőszakosan) csókot, erre csak úgy elfutna

Figyelt kérdés

Egy sorozatban volt. Utána a férfi kiskutya módjára próbálta kibékíteni a nőt, és ő érezte rosszul magát.


Én nem is értettem XD Számomra abszolút komikus lenne egy ilyen szituáció. Mondjuk rosszul is esne, mert előtte egy nagyon jó randin vettem részt, de annyira abszurd lenne az egész. Őrült nőszemélynek gondolnám...



2023. aug. 8. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresném többet egy ilyen után..
2023. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnali instant bann. Nem 14 évesek vagyunk már.
2023. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez még 14 évesen se normális...
2023. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

En ilyet nem is tennèk tényleg fogykosnak nézne ki a szitu.

Olyan viszont volt màr mikor én kellettem magam a srácnak, ugy éreztem én adok bele többet, en r.biskedem ő meg csak élvezi, adja alám a lovat, es szoval nyeregben is van akkor egyúttal, hogy simán megkap, igy valahogy jött olyan ösztönből hogy "odavonaglok" ugyan hozzá (egymas mellett últünk bàrpultnál és a székkel odahúztam magam a lábammal mert ittas is voltam olyankor tiszta showgirl vagyok:D)hirtelen odahajolok megcsókolni, enyhén nyitva a szàm, de az utolso pillanatban félrenéztem huncutul mosolyogtam es nem csókoltam meg hanem csak szívattam ezzel.


Ilyesmik szoktak bennem jönni ösztönszintuen mikor "bekattanok", hogy bakker ő a fèrfi, ő kapjon el engem.

2023. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Ja meg exemnèl az se volt semmi.

Felmegyek hozzá játszom a csajos nőt, aki oda vissza van èrte ki akar bèkülni, re ahogy megnyílt, es esélyt láttam erre bevágtam hogy nah mennem kell:D


Kesobb mondta is hogy ugy èrezte magàt mint egy macska akinek odaadjàk a kajàt aztán elveszik tőle:D

2023. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
*erre ahogy megnyílt
2023. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általános női reakció....
2023. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele többet, legfeljebb akkor, ha ő keres és ad valamilyen értelmes magyarázatot a viselkedésére. Bár ebben a helyzetben elég nehéz értelmes magyarázatot adni
2023. aug. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!