Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány gondolkodik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány gondolkodik hogy eljöjjön velem egy második randira,akkor inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Volt egy randim egy csajjal és randi után a neten leírtam neki hogy jól éreztem magam,lenne e kedve egy második randihoz?!

Azt mondta hogy még nem tudja,gondolkozik ezen.


Ha már ennyire bizonytalan akkor most hagyjam az egészet és ne fektessek bele több energiát?


2023. aug. 24. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre várd ki, mit lép, bár tényleg elég rosszul hangzik.
2023. aug. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd. Ha mar valamin gondolkodni kell az mar reg nem jo. Legalabbis az en esetembol kiindulva amikor egy no gondolkodott rajtam, kettonkon, abbol sosem lett folytatas vagy jo vege.


Egy kapcsolatot vagy 100% ban kell akarni vagy sehogy.

Ha csak ezt a gondolkodomot nem viccnek szanta akkor szerintem tul sok esely nincs

2023. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem túl hízelgő. Ugyan min kell gondolkodnia? Most vagy jól érezte magát veled, vagy nem, vagy szimpi vagy neki, vagy nem. Nem most kell eldöntenie, hogy az életét leéli-e veled, és hol váltsatok sírhelyet, bakker. Kivár, hogy mással hogy alakul, mert esetleg párhuzamosan ismerkedik? Mérlegeli, hogy megéri-e veled időt tölteni, jobban utánanéz a dolgaidnak, vagy min gondolkodhat? Én biztos nem keresném többet, aki ilyet mond nekem.
2023. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem akart konkrétan nemet mondani. Ez ilyen tipikus kitérő válasz, mikor nem mersz vagy akarsz megbántani valakit. Legalábbis szerintem.
2023. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mer egyenesen nemet mondani. Én hagynám a helyedben, ha valaki nem érzi úgy, hogy tényleg velem akar lenni, tényleg meg akar ismerni, akkor nem nem égetem tovább az energiáimat.
2023. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hagyni. Ő gondolkodik, te pedig mellette ismerkedsz tovább.
2023. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami ígéretes. Neked kell tudnod, hogy vársz-e rá, de sokáig ne pazarold erre az energiádat. Ismerkedj tovább, és majd meglátod.
2023. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.
2023. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, legyen önbecsülésed. Biztos, hogy nem pocsékolnék rá több időt/energiát.
2023. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is nagyon esélyes, hogy kivárja, mással hogy alakul, mert a másik valami miatt nyilvánvalóan jobban tetszik neki - ha te tetszenél jobban, akkor a másik kapta volna a bullshit választ.


A helyedben én már akkor sem mennék el vele második randira, ha később jelentkezik, hogy "na meggondoltam, talizzunk".

2023. aug. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!