Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a lány akivel randiznék élőben sokkal kövérebb, mint a képein?

Figyelt kérdés

Tinderen kezdtünk el beszélgetni, szombatra beszéltünk meg egy randit, élőben még sosem találkoztunk, egészen mostanáig, mert véletlenül a metrón pont velem szemben ült le.


Ahhoz képest ahogyan a képeken kinézett sokkal kövérebb volt, és így már egyáltalán nem jött be.


Milyen indokkal mondjam le a randit?


2023. aug. 24. 11:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Biztos vagy benne hogy ő volt az?
2023. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen, 100%-ig, utána írtam is neki, hogy nem metróztál ma ekkor meg akkor a 4-es metrón, és mondta, hogy de ő volt :D
2023. aug. 24. 12:01
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
"Szia! Bocsi, de sokkal kövérebb vagy, mint a képeken. Így már nem tetszel. Örülök, hogy megismertelek, további sok sikert!"
2023. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Mondd azt hogy időközben megismertél valaki mást, akivel jobban el tudod képzelni az ismerkedést.

Viszont az hogy lehet hogy ő nem szúrt ki téged? Te se hasonlíthatsz túlzottan a képeidre akkor.:D

2023. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Beszélj vele videóhívásban, akkor minden kiderül. Ha tényleg őt láttad, akkor egyszerűen megmondod, hogy a testalkata nem tetszik, és ezért nem szerencsés kamu képekkel ismerkedni. Átverve érzed magad, és ezért itt le is zártad.
2023. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem menj el vele a randira, csak beszélgessetek, de legyél kicsit távolságtartó. Aztán a randi után mond meg neki, hogy nem érezted azt a kémiát, ezért te nem szeretnéd folytatni.

Ez igaz is, de nem is sérted meg vele.

N

2023. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát nem nézett fel mert a telefonját nyomkodta, én meg nem merem elővenni a telefont, mióta megpróbálták ellopni tőlem használat közben, én úgy nézek ki élőben is, ahogyan a képeimen, nem is szerkesztem őket, és mindig friss képekkel vagyok regisztrálva :D
2023. aug. 24. 12:10
 8/26 anonim ***** válasza:
13%
Azért ne legyél annyira maximalista, lehet csak gondjai voltak azért szaladt rá egy kis plusz, ami érthető, vagy epepangásban szenved, olyankor is raktároz a máj a zsírt. Meg lehet mindent beszélni, találkozzatok, ismerd meg jobban, lehet hogy megszereted így is.
2023. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt írta "sokkal", nem azt, hogy "egy kis" nyolcas. 🙂
2023. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Én ezen teljesen ki vagyok akadva, sokan csak arcképet tesznek föl, azon jól lesoványítják az arcukat, meg jól megszépítik, aztán van alattuk egy olyan test..:( Rengetegszer volt már, élőben felismerhetetlen, volt olyan fodrász csaj, aki gyönyörű arcot csinált magának képeken, élőben pedig 127 kiló! Saját maga mondta el, hány kiló! Képeken meg 48 kilós arc köszön vissza.
2023. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!