Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, első vacsora a csajnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, első vacsora a csajnál, milyen kaját szerettek?

Figyelt kérdés
Persze lányok is írhatnak, elsőre miket főztek...
2009. jan. 1. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Maláj szószos csirke, utána pedig együtt sütöttünk gofrit. Egyszerú de nagyszerű:)
2009. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami olyan dolgot csinálj ami hamar megvan és sokan szeretik.Szerintem nem akarsz egész nem a konyhában ácsorogni,inkább legyél kívánatos,mint oljszagú.
2009. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Milánói volt, meg kedvenc édesség: kükuszgolyó.


Kedvenc sütemény, desszert mindig beválik ;)

2009. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A milánóival nem nyúlhatsz nagyon mellé! ;)
2009. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Először a kedvesem főzött nekem! =D A fiúk jól főznek... szerintem palacsinta, az is mindig nyerő, nutellás banános, vagy lekváros, vagy túrós, vagy csinálhatsz valami extra tölteléket, az ő ízlése szerint, szerintem ez tutinyerő, bár időigényes, de megéri. =)


Amiben van hús (kívéve, ha ő vega...) a fiúk szeretika húsokat, eltérő persze, hogy ki mit szeret... de valemennyire ismered már, akkor nincs gond.


(az én kedvesem pl. imádja a tejszínes burgonyát sülthallal, desszertnek palacsinta, vagy a gyümölcssaláta az egyszerü:))

2009. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lassagne az zseniális kaja,vagy hortobágyi palacsinta esetleg sertésborda vagy marhalábszárpörkölt:D
2009. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!