Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jobb, ha az ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb, ha az ismerkedési fázisban van egy kis bizonytalanság?

Figyelt kérdés
Nem nagy, csak egy kicsi. A pasi nem keres állandóan, nincs minden reggel jóreggelt, este jóéjt üzike, nem nyomul. Számomra érdekesebb az ilyen ismerkedés, mint ha lógó nyelvvel lohol utánam.

2023. szept. 6. 11:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Ha neked az a jó, az a jó. Én meg férfiként úgy gondolom, ha nincs tüz az elején, sz@rt sem ér az egész. A langyosvíznek 2-3 év után van ideje.


F, 39

2023. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Hogyne, ír 5 jóéjt üzikét még 5 másik nőnek, és lógó nyelvvel lohol 3 után.

Na ezért nem ír neked.

Én is így szoktam venni valamit marketplaceről, írok 5 embernek, hogy biztosra menjek.

2023. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Kitana. ***** válasza:
100%
Én nem szeretem az ilyet, a nyomulást sem, de nekem a szimpla jó éjt/jó reggelt még nem ez a kategória, mármint nem mindegy, hogy írja, a “jó éjt egyetlen gyönyörűségem😍😍💖💖💖” és társai nyilván baromi sok lenne :DDD De ha csak simán dumálunk egy pár mondatot este/reggel is, az teljesen oké.
2023. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha nincs érdeklődés, akkor tudom, az mit jelent.

A játszmákat meg kimondottan utálom.

2023. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
ma 11:23 nak 10000000%-ban igaza van
2023. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

1

Szerintem pont az öli meg a tüzet, ha rögtön az elején teljes természetességgel úgy viselkedünk, mint a 20 éve házas emberek.


Nem a játszmázás meg a másik szándékos bizonytalanságban tartása a cél, de számomra iszonyat hervasztó, ha a pasi azonnal letámad az érzéseivel és azonnal egyértelművé teszi, hogy csak én vagyok neki ezen az egész világon. Nem kell. Megöli az izgalmat.


ISMERKEDÉSKOR, tehát nen kapcsolatban, hanem a kapcsolatot megelőző időszakban még baromira nem baj, ha a felek tartanak egyfajta távolságot, és nem ötpercenként írogatnak.


Persze ez csak saját vélemény.

2023. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6-os, veled értek egyet.
2023. szept. 6. 12:19
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyálas üzenetekre nem vágyom. Arra se, hogy folyton a s*ggemben legyen. De én nem szeretem a bizonytalanságot. Ilyen a természetem. Túl sok volt már az életemben abból, hogy próbáltam kitalálni mit gondol a másik, mi jár a fejében, bla bla. Nem hiányzik. Szeretném tudni azt, hogy a másiknak én kellek.
2023. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Talán a bizonytalanság rossz szó. Inkább tavolsagtartast mondanék, vagy tartózkodást.
2023. szept. 6. 13:10
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hm, én azt nem értem, hogy miért fontos a jó reggelt és éjszakát fajta üzenetek. Különösen ha együtt se vagytok még. Szerintem többet ér az, mint pl. felhív este, vagy a nap folyamán és megkérdezi hogy vagyok, mit csinálok, mit tervezek, mikor futunk össze és néha hozzáteszi, hogy gondolt rám, hiányzom neki.

Ha ilyesmi én úgy gondolom nem fordul elő, akkor ő nem távolságtartó, vagy bizonytalanságban tart, hanem mással is ismerkedik, talonban tart. Ha pedig taliztok és szexről szól jóformán az egész, mindegy, hogy túl vagytok rajta vagy se, akkor aztán tényleg nem érsz neki semmit a nemiszerveden kivul (a többi mellett).

2023. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!