Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha egy lány 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy lány 18 évesen még nem smárolt? Vagy ha még nem volt barátja?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem!Sőt!Az ijen lányokat(ahogy észrevettem) a fiúk mágjobban meg akarják kapni!
2009. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Elég érdekes, mit ne mondjak. Mi történhetett, hogy egy 18 éves lányhoz még soha, senki nem ért?
2009. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Én is 18 már rég elmúltam, amikor túl voltam életem első csókján az első barátommal, akit tényleg szerettem. Nem azért jártam vele, mert másoknak is van barátja, hanem azért mert ő kellett nekem. Amikor bevallottam neki, első randink után, de az első csókunk előtt, hogy még nem jártam előtte senkivel, nagyon rendes volt. Én szégyelltem magam, és féltem elmondani neki, főleg, hogy ő 7 évvel idősebb volt nálam, de nagyon kedves volt. Azt mondta, hogy ezen semmi szégyelnivaló nincs, inkább erény, hogy nem jöttem össze minden jött-ment hapsival. Amikor mondtam neki, hogy engem ez mennyire bánt, mert mások viszont azt mondják, hogy ciki, mert nem szokványos, akkor azt mondta, hogy nem kell törődni másokkal. Szóval ne érezd cikinek, ne idegeskedj ezen. Viszont ne is háríts szánt szándékkal. Ha megtetszik egy fiú, és úgy érzed, hogy vele lehetne valami, akkor vágj bele nyugodtan. Hidd el jó érzés, ha van melletted valaki.
2009. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Hát nem tudom sztem 18 évesen azért az! Légy nyitotabb az ilyen dolgokra!
2009. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hét múlva 19 leszek és még nem smároltam senkivel, barátom sem volt. Nem érzem cikinek. sosem voltam visszahúzódó, mindig társaságban mozogtam. Alkalom lett volna, de engem nem vonzanak a futó kapcsolatok, a fiúkat éretlennek találom. Jövőre egyetem, ott biztos megtalálom azt, akit keresek. :)


Szóval nem ciki szerintem.

2009. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. A legjobb barátnőm 22 éves lesz, még nem volt párkapcsolata, és nem is csókolózott. A vágy természetesen benne is megvan, csak még nem találta meg a megfelelő férfit.

Petranova

2009. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kicsit megnyugodtam,hogy más is van így ezzel!

2009. jan. 1. 22:11
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Nyugi, szerintem ez kéne legyen a példa mindenki számára.
2009. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, inkább csak szokatlan. De ha nem vagy visszahúzodo, nyitott, ismerkedo típus vagy, úgyis jon majd valaki és hidd el, nem fogja zavarni. En 20 voltam, szintén ritkaság, de akik nekem tetszettek, azokat nem érdekeltem, akik engem kerulgettek, azokat meg nem akartam "ha nincs lo, jo a szamár is " elven..Aztán a fosulin volt egy barátom, majd mégegy, aki a férjem is lett azóta és semmi hátrányt nem tapasztaltam:)
2009. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
utolso vagyok: 18-19-20 évesen én cikinek éreztem, de sosem annyira, hogy csak emiatt legyek valakivel. Késobb jottem rá, hogy egyáltalán nem az...
2009. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!