Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik Facebookon írnak rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik Facebookon írnak rá nőkre, válaszolnának pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Pár hete vagyok újra szingli, hosszú kapcsolat után. Nem is vagyok már fiatal.

A héten több ismeretlen férfi is írt Messengeren. Nem értem, hogy nekik hol dob fel a Facebook egyáltalán?

Benne vagyok két új csoportban, egyik szakítással, válàssal kapcsolatos, a másik kertészkedéssel. De nem hirdetem sehol, hogy ismerkednék.



2023. szept. 23. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"egyik szakítással, válàssal kapcsolatos,"

Talán innen találták meg téged...


Én már nem írok senkire ismeretlenül, tudom hogy 10% az esélyem.

Társkeresőn próbálkozok, ott nagyobb az esélyem.

2023. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Valószínűleg körbement a híred. Vicces, de kisvárosokban ez tényleg így megy. Elindul egy pletyka és írnak a srácok tömegesen. Több lány ismerősöm is panaszkodott már erre.
2023. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Ezt ki tudom zárni. Közös ismerősünk sincs, és a legújabb például 340 km-re lakik.

😈 Ha körbemegy a hítem, azt onnan veszem észre, hogy nem mernek már írni.

2023. szept. 23. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én nem tettem ki a face-re hogy singli vagyok, mégis volt hogy valakinek a hozzászólását like-oltam és rögtön bejelölt és irogatott nyomult,

kényképet sem igazán tettem ki, csak félig volt a profilomból látszó kép..


ha valaki szingli akkor keres, de igen ha ilyen szakitós csoportban vagy akkor tutti azért és hát probálkoznak proba szerencse,

pont amikor nem akarjuk akkor fog összejönni, amikor meg rágörcsölés van akkor csak nyögés a vége, úgyhogy hagyd és ne zárj ki semmit mert igy hol tud bejönni a lehetőség?hm?

2023. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!